Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Syberia
    Posty
    1,186
    Hero na butonie widzi
    BB (31$)
    limpy
    Mp2(98$) raise 3$
    MP3(40$) call
    CO (35$) call
    Hero(75$) call
    BB raise 12$
    MP2 call
    MP3 call
    CO call
    Hero call
    FLop

    BB raise 19$
    Mp2 call
    MP3 fold
    CO call
    Hero?
    Czy mój call pre flop to błąd? musiałem dorzucić 8$ do puli 60$ z pozycją
    Czy na flopie można podjąć inną decyzje niż raise all in?

  2. #2
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Wafka
    Posty
    597
    Ciekawa ręka. Call preflop absolutnie uzasadniony - to jest mocna ręka wbrew pozorom, dzięki pozycji możesz wiedzieć, czy Twój ewentualny set jest dobry.

    Akcja na flopie sugeruje, że Twoja ręka w tym momencie jest najlepsza - ale zdecydowanie bardzo mocno narażona na drawy przeciwników. Ponieważ masz blockery do nut strita na flopie, szansa że któryś z przeciwników bije Cię już teraz jest niska.

    Za to szansa, że Twoja ręka będzie wciąż mocna na riverze jest wg mnie na poziomie raczej nie większym, niż 30%. BB ma pewnie AsXsXX a MP2 i CO mają coś w stylu 9TJQ lub 889T - na Twoją korzyść działać może sytuacja, że prawdopodobnie zabierają sobie outs.

    Decyzja nie jest łatwa, ale wg mnie push jest tu uzasadniony, choć dosyć marginalny. Na 90% masz teraz najmocniejszą rękę, wrzucając allin będziesz na 90% money favourite IMO. Nawet jeśli przeciwnicy mają jakieś monster drawy, to pewnie zjadają swoje outs i Ty na tym zyskujesz. Więc ja gram push a potem reload, bo tak naprawdę wygrywasz tę ładną, dużą pulę pewnie zwykle gdzieś raz na cztery razy

    pzdr

  3. #3
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Syberia
    Posty
    1,186
    zagrałem raise all in i udalo mi się wyrzucić big stacka z rozdania,natomiast już na flopie bylem w dupie jednak,ale to nie zmienia faktu że i tak pule zgarnoł bb który pokazał AK72,72 w kolorze którym to wygral pota