Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19

Wątek: KK --Sng

  1. #11
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    285
    Wiekszy raise preflop (140)
    Na flopie allin. Wiele slabszych ukladow Cie sprawdzi (AJ KJ QJ, flush draw, straight draw), jak sie wczeszesz na seta dych -trudno.

    Min raise to najgorsze co mogles zrobic- dajesz oddsy ukladom dobierajacym, prowokujesz do reraisa allin, slodzisz pule nie majac pewnosci czy masz wystarczajaco dobry uklad.

  2. #12
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    only wawa
    Posty
    124
    Wygrana puli nie jest dowodem na to że dobrze sie rozegralo rozdanie.

  3. #13
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    422
    Moim zdaniem rozegranie bylo beznadziejne,ale człowiek uczy się na błędach

  4. #14
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez użytkownik4444 Zobacz posta
    Liczy się efekt końcowy.
    [.....]
    Wygrał pulę i to jest ważne a nie raise to , raise tamto .
    Może zacznij pisać książki na temat gry w pokera. Twój sposób myślenia jest bardzo nowatorski, więc sukces wydawniczy masz zaklepany. Zadasz kłam teoriom tych leszczy którzy piszą, że liczy się poprawność podjętych decyzji a nie końcowy wynik konkretnego rozdania. A do tego pewnie finansowo wyjdziesz lepiej niż wymiatając na NL25.

    jdx

  5. #15
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez użytkownik4444 Zobacz posta
    Wiesz , ja sobie lubię tak czasem pofilozofować na temat pokera.
    Lubisz sobie pofilozofować, a nie wiesz co mają do powiedzenia inni filozofowie (bo nie czytasz literatury)??? Takie jakieś słabe jest to filozofowanie.

    Cytat Zamieszczone przez użytkownik4444 Zobacz posta
    Czytam niektóre wypowiedzi "fachowców" i zastanawia mnie fakt że skoro wygrywanie w pokera jest takie oczywiste i łatwe to powinni na tym forum być już sami milionerzy.
    Ja tam jakoś nie mogę przypomnieć sobie wypowiedzi żadnego "fachowca" z tego forum który by twierdził, że wygrywanie w pokera jest łatwe i oczywiste.

    Cytat Zamieszczone przez użytkownik4444 Zobacz posta
    Wiem jednak że kierując się wskazówkami co poniektórych można sobie bardziej zaszkodzić niż pomóc .
    Nie mam co do tego najmniejszych wątpliwości. Twoje wskazówki są tego przykładem.

    Cytat Zamieszczone przez użytkownik4444 Zobacz posta
    Leszczami raczej są ci którzy czytają te książki , ci którzy je piszą to cwaniaki.
    Czyli sadzisz że np. Greenstein lub Negreanu nie czytają książek inych autorów? Jesteś w błędzie.

    Cytat Zamieszczone przez użytkownik4444 Zobacz posta
    A wymiatam na NL25 bo nie mam czasu i brak mi cierpliwości do tej szanownej gry.
    Przecież to takie nielogiczne. Po prostu tracisz czas. Zamiast wymiatać przez godzinę na NL25 powymiataj sobie przez godzinę na NL10k. Ta sama gra, a dochód znacznie większy. Tym bardziej, że masz "własny, indywidualny sposób grania NL", nie tak jak ci leszcze co się naczytali różnych książek i takich tam.

    jdx

  6. #16
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    jdx, podziwiam twoją wyrozumiałość i cierpliwość. W każdym temacie o strategii 4444 pisze to samo i w każdym próbujesz mu delikatnie tłumaczyć, ze jest w błędzie. Jego tok rozumowania jest przedziwny i chyba pozostali, którzy próbowali mu to delikatnie zasugerować, dali sobie już spokój. Może nadszedł czas, żebyś i ty sobie rpzestał szargać nerwy, chyba, że masz naprawdę anielską cierpliwość A co do jego teorii i taktyki, no cóż, przecież najważniejsze, że wygrywa

    pozdr
    warsaw

    ps. jdx, wybacz ignorację, znamy się live?
    Ostatnio edytowane przez warsaw ; 08-09-2007 o 05:54

  7. #17
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez warsaw Zobacz posta
    Może nadszedł czas, żebyś i ty sobie rpzestał szargać nerwy, chyba, że masz naprawdę anielską cierpliwość
    To nie jest żadna cierpliwość tudzież szarganie nerwów. Po prostu zrobiłem sobie przerwę podczas wykonywania fuchy. Natomiast 4444 promuje swój "własny, indywidualny sposób grania NL", ale najwyraźniej nie ma świadomości, że ów "sposób" jest od dawna znany i dosyć powszechny na niskich stawkach. Nazywa się on "calling station", a gracze grający tym stylem/sposobem są lubiani i poszukiwani przez innych graczy.

    Cytat Zamieszczone przez warsaw Zobacz posta
    ps. jdx, wybacz ignorację, znamy się live?
    Na pewno widziałeś mnie u Clippera, po raz pierwszy w sierpniu ubiegłego roku na jakimś ogólnopolskim "evencie". Ale się nie znamy - nigdy nie graliśmy przy jednym stole. Wpadałem do Clippera we wtorki na WLP, ale po raz ostatni byłem tam gdzieś w połowie marca. Do kasyn, póki co, nie chodzę. Ja Ciebie kojarzę ponieważ ktoś tam kiedyś krzyczał "łorsoł, łorsoł" i po reakcji skojarzyłem osobę z nickiem, który to nick znałem wcześniej z forum. A później widziałem jeszcze jakieś zdjęcia. W każdym bądź razie taki tęgi delikwent z kucykiem a la Todd Brunson i w czarnej czapce Absolute Poker lub Full Tilt Poker to ja.

    jdx

  8. #18
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    ok, dzięki za wyjaśnienia. Wcale niekoniecznie będę zadowolony, jak w końcu zagramy razem live 444 mile za to widziany

    pozdr
    warsaw

  9. #19
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    159
    Czytałem parę artykułów w tym akurat opowieść Negreanu jak to wspaniale minimalizował straty grając KT z wczesnej pozycji i nie napisał tam o niczym czego bym nie wiedział. Wydał mi się ten artykuł nawet śmieszny,jakby był przeznaczony dla jakichś przygłupówhehe
    .... a nie wpadles na to, ze poprostu nie masz pojecia o czym czytasz, i wydaje Ci sie to smieszne bo nic nie rozumiesz ???