Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21
  1. #1
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    18
    Witam!

    Chciałbym pograć przez Internet ze znajomymi turniej w texasa. Gram na BWIN i sa opcje prywatnych turniejow, ale na prawdziwa kase (i to od 5$). Wie ktos moze czy ktos oferuje prywatne turnieje takze na Play Money? A jesli nie, czy znacie moze jakis freeware do sciagniecia jako typowa gra multiplayer (i znalezc sie powiedzmy po numerze IP)?

    z gory dzieki za pomoc i pozdrawiam

  2. #2
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    627
    a co to gra za play money

    10 zł wpisowego i nikt przynajmniej nie będzie grał głupich zagrań typu all in 72

    a tak to pewno nie będzie gra tylko po prostu all in festival

    no chyba, że o to chodzi

    a na gryonline.wp.pl się tak nie da żeby zagrać ??

  3. #3
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    18
    Tez bym wolal zagrac na prawdziwa kase, no ale powiedz to mojej dziewczynie tudziez innym kumplom skąpiradłom . Zresztą to nie byłoby kompletnie o nic bo na nastepny dzien wygrany dostalby piwko czy cus innego

    Zresztą skoro jest aplikacja do tego to mozemy zagrac i tak o kase (rozliczymy sie na zywo) a po co dawać prowizje ?
    Ostatnio edytowane przez Milanese ; 02-09-2007 o 22:54

  4. #4
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    190
    Problem w tym, pokerroomy są po to, żeby właśnie brać tą prowizję

  5. #5
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    18
    No wiem kurde, ale np. w brydża moge pograć z trójką znajomych bez najmniejszego problemu przez internet...

    Zresztą jak gram na playmoney to prowizję też mają w playmoney, wiec interes po byku . Daliby mi pograć z moimi znajomymi zamiast z jakimiś Szwabami to nic by nie stracili, a tylko zyskaliby moje przywiązanie do marki itp.
    Ostatnio edytowane przez Kirek ; 03-09-2007 o 11:19 Powód: usunięty zbędny cytat

  6. #6
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    627
    a sprawdzałeś na tym wp co napisałem ??

  7. #7
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    18
    Zarejestrowałem się, pogrzebałem w opcjach, nie znalazłem. Można utworzyć niby nowy turniej, ale

    "Aby utworzyć pokój ligowy dla swojej ligi, musisz spełniać kilka warunków i zaakceptować poniższe zasady:

    1. Ta opcja jest przeznaczona TYLKO dla ludzi, którzy zarządzają ligami i ligi te mają swoje strony www. Musisz być właścicielem/adminem ligi, a nie jej zwykłym graczem, aby skorzystać z tej opcji.
    (...)"

    A żeby prosty szybki SIT AND GO to nie znalazłem. Poza tym jak dla mnie nawigacja po ich lobby jest tak frustrująca że to chyba trzeba się postarać żeby tak to wymyślić

  8. #8
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    627
    S&G jest bardzo prosty... rejestrujesz konto wchodzisz na pirwszy lepszy pokój tworzysz sobie stół i tyle

  9. #9
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Cytat Zamieszczone przez Milanese Zobacz posta
    No wiem kurde, ale np. w brydża moge pograć z trójką znajomych bez najmniejszego problemu przez internet...

    Zresztą jak gram na playmoney to prowizję też mają w playmoney, wiec interes po byku . Daliby mi pograć z moimi znajomymi zamiast z jakimiś Szwabami to nic by nie stracili, a tylko zyskaliby moje przywiązanie do marki itp.
    Jak chcesz sobie pograć ze znajomymi w gierke to szukaj gry, a nie pokerowni. I co znajomi mieliby otwierać konta skoro nawet nie wiedzą o co w tym chodzi?(Ty chyba też nie do końca) Pokerroomy działają tak jak kasyna. Czy wszedłbyś do kasyna i wyjebał tekst "proszę o żetony, ale takie na niby bo ja tylko ze znajomymi chce pograć"
    Jak chcecie sobie pograć to szukajcie gierki. Poszukaj może wyszło coś ma Playstation.(nie używam skrótu bo tutaj on oznacza coś innego)
    Ostatnio edytowane przez weeskacz ; 05-09-2007 o 00:27

  10. #10
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    11
    Na pc-ty wyszło parę gierek, np. ''Stacked'' z Negreanu w roli głównej, ''World Series of Poker'' z Fergusonem... Przy okazji gwiazdy uczą podstaw gry w teksasa. Jest też w nich opcja gry przez internet...
    Ostatnio edytowane przez joey ; 06-09-2007 o 15:38