Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    529
    Witam
    Jestem fish, więc zapytowuje się jak powinno rozegrać się taką rękę.
    Podbicie wchodzi tutaj w rachubę?
    Gracz solidny, tight.

    http://www.pokerhand.org/?1437160

    edit.
    http://www.pokerhand.org/?1437421
    Rozegranie chyba bez zastrzeżeń - zwykły pech.
    Czy call na PF ? Pewnie bym zrzucił widząc tego asa na flopie ..
    Ostatnio edytowane przez MAzaq ; 02-09-2007 o 20:34

  2. #2
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Legnica
    Posty
    350
    1.Fold preflop.
    Nie lubie minbetow, ale tutaj wyraznie dal rade. Dobrales do dwoch par. Podoba mi sie call w turnie(przeciwnik prawie na pewno ma wysoka pare), ale jezeli juz sprawdzasz turn i wiesz ze jestes do przodu powinienes zagrac podbicie o 1/2-4/5 pota w riverze.
    Solidny Tag nigdy nie ma tutaj seta, poniewaz wiekszosc z nich nie podbija par mniejszych niz 99.

    2. W zwiazku z Twoim malym stackiem nie jest to takie zle. Mozesz zostac sprawdzony ze slabsza reka. Z reguly jednak przeciwnicy podbijaja Twoje bicie z AA i KK, wiec na nich z krolami i normalny stackiem oplaca Ci sie jedynie zbierac do trojki. Jesli dobieranie sie nie oplaca musisz wtedy zrzucac KK preflop.

    DuzySlon

  3. #3
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    867
    1. FOLD pf. Nie rozumiem podbicia z 69o (mimo tego, że fajna liczba z MP na full ring. Na szczęście trafiłeś na słabego zawodnika, nie powiedziałbym o nim "solidny" po sposobie rozegrania AA

    2. według mnie ok, od KK jest tylko jedna lepsza ręka PF, taką też zobaczyłeś u przeciwnika. Mimo to bardzo często sprawdzą Cię z AK, AQ lub jakąkolwiek pocket parą, więc pushowanie KK pf przy oporze przeciwnika uważam ogólnie za opłacalne

  4. #4
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    627
    chyba trzebra grać na 96 bo w obu rozdaniach by ta ręka wygrała

    a na poważnie
    1) fold preflop... nie wiem czemu tak zagrałeś na takie kart

    2) no cóż... bad luck trafiłeś akurat na AA. chociaż nie wiem czy ten all-in pf był akurat dobry, ale to temat dla mądrzejszych ode mnie



    p.s. i to magia pokera właśnie hehe złe zagranie (wg mnie) dało Ci lepszy rezultat niż w sumie niezłe