Strona 7 z 9 PierwszyPierwszy ... 56789 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 83

Wątek: SH - strategia

  1. #61
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Toruń, Bydgoszcz
    Posty
    1,536
    Cytat Zamieszczone przez wanpi Zobacz posta
    mniej więcej tak to wygląda ale to przede wszystkim zależy od statów przeciwnika.
    AT 70% call?
    KQ 70% call? 0% 3BET?
    AQ 30% call?

    nie za dużo tego call i nie za mało fold?
    trochę zabawnie dla mnie to wygląda
    call= 0 informacji

    Do jakich stawek się to odnosi?

    Proszę o odpowiedź, bo może nieświadomie gram jak wielki fish?
    Ostatnio edytowane przez igiel3 ; 10-12-2007 o 23:01

  2. #62
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    163
    Cytat Zamieszczone przez wanpi Zobacz posta
    ale to przede wszystkim zależy od statów przeciwnika.
    QFT

  3. #63
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    867
    Cytat Zamieszczone przez igiel3 Zobacz posta
    AT 70% call?
    KQ 70% call? 0% 3BET?
    AQ 30% call?

    nie za dużo tego call i nie za mało fold?
    trochę zabawnie dla mnie to wygląda
    call= 0 informacji

    Do jakich stawek się to odnosi?

    Proszę o odpowiedź, bo może nieświadomie gram jak wielki fish?
    ja nie mówię Ci, że masz tak grać, ja tak gram

    jeśli chodzi o stawki to nl100-nl200

    jak wspominałem, zależy od przeciwnika, czasami mogę 3betować z 89s, a czasami callować z AA na pozycji. A czy za mało foldów? Na SH zasadniczo nie zrzucam tych rąk, chyba, że jest akcja bet - raise - allin, jeszcze zanim dochodzi do mnie

  4. #64
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    335
    no wlasnie jak to Góral kiedys powiedzial na SH nie ugrindujecie nawet na frytki

  5. #65
    GuestJ Guest
    Od czego dokładnie zależy PF AF... bo mam dziwnie niski - 0.70 i mi średnią psuje. Może za mało 3betuje?

  6. #66
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Cebu City, Philippines
    Posty
    868
    Cytat Zamieszczone przez scyth01 Zobacz posta
    no wlasnie jak to Góral kiedys powiedzial na SH nie ugrindujecie nawet na frytki
    mógłbyś rozwinąć myśl? co chcesz przez to powiedziec?
    Ostatnio edytowane przez bilson ; 25-01-2008 o 21:27

  7. #67
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    Cytat Zamieszczone przez JimiVega Zobacz posta
    Od czego dokładnie zależy PF AF... bo mam dziwnie niski - 0.70 i mi średnią psuje. Może za mało 3betuje?
    Jest to zależność pomiędzy VP$IP oraz FPR. W PT w zakładce "General Information" wejdź w "More Detail" i odznacz " "Include Pre-Flop (...)". Dzięki temu uzyskasz swój AF jako Post-Flop AF. Pre-Flop i tak będziesz mógł określić dzięki VP$IP i PFR. Zresztą, PAHUD pokazuje ci jedynie AF Post-Flop twoich przeciwników. Łączenie AF Pre-Flop i Post-Flop jest trochę bez sensu, ponieważ są gracze, którzy radykalnie zmieniają swój współczynnik agresji z "przedflopowej" na "poflopową".

  8. #68
    GuestJ Guest
    Ok, dzięki, odznaczyłem to. W tym wątku kilka osób przedstawiało swoją agresję i jak rozumiem też mieli odznaczone? Tzn teraz moge sobie porównać? Ten PT jest jednak skomplikowany.
    Przepraszam że takimi banałami wale ale jeszcze się na dobre do tego wszystkiego jak się okazuje nie przyzwyczaiłem.

  9. #69
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    Przypuszczam, że również mieli odznaczone.

  10. #70
    GuestJ Guest
    Ok no to teraz pytanie co do strategii. Zauważyłem że moja agresja pf jest w stosunku do innych bardzo niska. Jednym z czynników na to wpływającym moze być u mnie rozgrywanie pocket pairs. Ja robie to tak. 22-77 zawsze limp, call jeśli ktoś podbił standardowo (4bb), 88-TT standardowe podbicie z 2 ostatnich pozycji, w innym wypadku limp i call podbicia (tak jak wcześniej). JJ-AA tego nie limpuje tylko wale mocno z każdej pozycji. Wytłumacze dlaczego tak robie. Otuż jest to właściwie polowanie na seta i nic pozatym. Gdy wybieram stoły do gry patrze na jak największą oglądalność folopa (min 30%). Tam oczywiście są gracze dla których Q9 to odpowiednia karta do zlimpowania z utg... Ale są też regularsi któży grają TAG. Po takim podbiciu od taga gdy ja łapie seta na flopie a on TPTK to często oddaje mi sporo pieniędzy, będąc w puli z debilem, gdy łapie seta na flopie też mi zapłaci bo oni mają problem z zrzuceniem środkowej pary...jak ktoś płaci podbicie o pule mając flh drawa to znaczy że da się na nim ładnie zarobić.
    Jeśli nie trafiam seta, a mam pare wyższą od stołu, albo widze brak agresji to oczywiście biore sobie tą pule podbiciem. W reszcie przypadków jest na flopie tryb check/fold.
    Co o tym myślicie i dla czego to jest niewłaściwe. Jaki jest wasz sposób i też jeśli można to uzasadnienie. Może ktoś będzie chciał odpisać

    Dodam że mam narazie 14,5k rozdań i wszystkie pary zarabiają.