Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 83

Wątek: SH - strategia

  1. #11
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    Cytat Zamieszczone przez PeriMCS Zobacz posta
    Ad. 4) W ilu rozdaniach? Mi się takie swingi nie zdarzają, ale ja mało gram. Od początku lipca jak zacząłem grać SH mam niecałe 8k rozdań.
    Wow, to chyba naprawdę niewiele grasz? Ja ostatnio przerzuciłem się na SH, to w ciągu ostatnich 4 dni mam 17k rozdań... A w sumie od początku lipca (FR+SH+turnieje) 97k, mimo, że wypadły mi 3 tyg na Vegas...

    Co do 'punktów', nie wiem, jak to wygląda na ongame, ale na PS różnica jest kolosalna - na 12tablingu 100max+200max FR robiłem po 300-500vpp/h, a na 12tablingu SH 100max+200max robie 700-800vpp/h

    Swingi są większe, miałem już +6, +8 +10 i -4, chociaż u mnie swoje robi też multitabling, niemniej w porównaniu z moją ostatnią młócką na FR, SH to miła odmiana. Non stop akcja, ramming&jamming, i zdecydowanie bardziej - moim zdaniem - w grę wchodzi skill. U mnie na razie efekty są bardzo dobre, ale to pewnie tylko odchylenie statystyczne

    Gram 19-14-7

    Pozdr
    Warsaw
    Ostatnio edytowane przez warsaw ; 01-09-2007 o 05:52

  2. #12
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez tapczan Zobacz posta
    No nie wiem, czy dwa różne. http://sjp.pwn.pl/ pokazuje hasło "jakiś" po wpisaniu słowa "jakichś" w wyszukiwarce. Mi się wydawało, że słowo "jakichś" jest tego pokroju, co "karnister"
    To źle ci się wydawało. Oba wyrazy istnieją, ale ...

    "Jakiś" to rodzaj męski, liczba pojedyncza, mianownik.

    "Jakichś" to wszystkie rodzaje liczby mnogiej,
    dopełniacz lub miejscownik,
    a także męski, osobowy biernik [kogo?]

    Przynieś jakiś gwóźdź. (Nie masz jakiejś gazety?
    Brakowało mi jakiegoś zwierzęcia.
    Było w jakiejś gazecie. Myślałem o jakimś majstrze.
    Widziałem jakiegoś klauna. Minąłem jakąś dziewczynę.)

    Poszukaj jakichś gwoździ. Nie masz jakichś gazet?
    Brakowało nam jakichś zwierząt.
    Były w jakichś gazetach. Rozmawiali o jakichś majstrach.
    Widziałem jakichś klaunów. (Minąłem jakieś dziewczyny.)

  3. #13
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez warsaw Zobacz posta
    Wow, to chyba naprawdę niewiele grasz? Ja ostatnio przerzuciłem się na SH, to w ciągu ostatnich 4 dni mam 17k rozdań... A w sumie od początku lipca (FR+SH+turnieje) 97k, mimo, że wypadły mi 3 tyg na Vegas...
    Ok 1.5h dziennie na 2 stołach. A dziewczyna i tak mówi mi, że za dużo gram Dlatego też w stawkach wolniej się przesuwam. Moje 5-10 miesięcy grania to dla innych miesiąc.

    Ale, że dajesz radę na 12 SH to szacunek Ja na 3 juz nie nadąrzam z notatkami. A nie gram tylko statsami przeciwników pokazywanymi przez PAHUDA, ale obserwuje każde rozdanie od początku do końca i staram się jak najwięcej zauważyć.

  4. #14
    Dołączył
    Sep 2004
    Przegląda
    Near the Nutzz
    Posty
    1,083
    może do grania większej ilości stołów spróbujcie nie obserwować tych gdzie rozgrywany jest flop dopiero (tych stołów jest dużo), a zacznijcie obsewować tylko te gdzie dochodzi turn i jak idzie dalej gra od tego momentu, no bo jeśli pfraiser da cbeta na flopie, to to taki standard, że szkoda czasu na obserwację tego, obserwacja gry od turna plus obserwacja statsów przeciwników daje więcej informacji, a tym samym obniża ilość stołów do obserwacji, co z tego ze obserwujemy że na 8 stołach pfraiser dał cbeta i akcja się kończy?? standard nic nie znaczący, jeśli na tych 8 stołach na 2 jest turn to wtedy obserwujmy... imho

  5. #15
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816
    Cytat Zamieszczone przez warsaw Zobacz posta
    Wow, to chyba naprawdę niewiele grasz? Ja ostatnio przerzuciłem się na SH, to w ciągu ostatnich 4 dni mam 17k rozdań... A w sumie od początku lipca (FR+SH+turnieje) 97k, mimo, że wypadły mi 3 tyg na Vegas...

    Co do 'punktów', nie wiem, jak to wygląda na ongame, ale na PS różnica jest kolosalna - na 12tablingu 100max+200max FR robiłem po 300-500vpp/h, a na 12tablingu SH 100max+200max robie 700-800vpp/h

    Swingi są większe, miałem już +6, +8 +10 i -4, chociaż u mnie swoje robi też multitabling, niemniej w porównaniu z moją ostatnią młócką na FR, SH to miła odmiana. Non stop akcja, ramming&jamming, i zdecydowanie bardziej - moim zdaniem - w grę wchodzi skill. U mnie na razie efekty są bardzo dobre, ale to pewnie tylko odchylenie statystyczne

    Gram 19-14-7

    Pozdr
    Warsaw

    wow nice. 17k w 4 dni huh.. chcialbym miec tyle samozaparcia bo ostatnio ciezko w ogole mi sie zmotywowac do gry. a jak wyglada u Ciebie AF na poszczegolnych streetach? bo 7 overall to dosc sporo (chyba ze masz wliczony preflop). kiedys tez mialem ok 6-7 ale ciagle playbackowali na mnie i zmniejszylem dosc mocno AF na flopie (mialem ok 8) a zwiekszylem troche na turnie i riverze i zaczelo mi sie duzo lepiej grac.

  6. #16
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    630
    PeriMCS... jak już dbamy o język, to "nadążać"

    Pozdro

  7. #17
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    Cytat Zamieszczone przez zdzisio Zobacz posta
    wow nice. 17k w 4 dni huh.. chcialbym miec tyle samozaparcia bo ostatnio ciezko w ogole mi sie zmotywowac do gry. a jak wyglada u Ciebie AF na poszczegolnych streetach? bo 7 overall to dosc sporo (chyba ze masz wliczony preflop). kiedys tez mialem ok 6-7 ale ciagle playbackowali na mnie i zmniejszylem dosc mocno AF na flopie (mialem ok 8) a zwiekszylem troche na turnie i riverze i zaczelo mi sie duzo lepiej grac.
    Mam to samo pytanie, bo AF 7 wydaje mi się bardzo duży. Sam mam 4.50/2.22/1.58 na poszczególnych streetach, co daje 3.14 Total.

  8. #18
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    528
    Wygląda na to, że będe musiał sobie sprawić PT, żeby i swoje staty policzyć. Tylko, czy będzie to miało sens, jeśli dziennie rozgrywam może 500 rąk? (pytanie retoryczne) Inaczej mówiąc nie zdawałem sobie do tej pory sprawy, że Wy aż tyle gracie.

    @PeriMCS: Mój PWM-owski SJP z '76 roku też nie ma hasła "jakichś". Pojawia się jednak to słowo w przykładach, rzeczywiście przy liczbie mnogiej. Wynika stąd, że żyłem w nieświadomości przez te wszystkie lata. Dzięki, miło jest się czegoś pożytecznego na tym forum nauczyć

  9. #19
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    A co to za różnica ile grasz dziennie? Licencja PT'a jest bezterminowa, a w końcu ci się te w miarę reprezentatywne 100k rąk uzbiera. Sam też niewiele ostatnio gram, na pewno mniej niż 1k dziennie.

  10. #20
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    Cytat Zamieszczone przez zdzisio Zobacz posta
    wow nice. 17k w 4 dni huh.. chcialbym miec tyle samozaparcia bo ostatnio ciezko w ogole mi sie zmotywowac do gry. a jak wyglada u Ciebie AF na poszczegolnych streetach? bo 7 overall to dosc sporo (chyba ze masz wliczony preflop). kiedys tez mialem ok 6-7 ale ciagle playbackowali na mnie i zmniejszylem dosc mocno AF na flopie (mialem ok 8) a zwiekszylem troche na turnie i riverze i zaczelo mi sie duzo lepiej grac.
    Trzeba pamiętać, że na razie dawka statystyczna na SH niewielka - dokładnie 17,240 rozdań. Więc może z czasem agresja się zmieni. Ale z drugiej strony, kiedyś na FR grałem agresją 2.8 i zagrałem tak z 200k rozdań, ale ostatnie 100k zagrałem koło 4-4.5 i już mi overall wszedł na ponad 3.0. Na shorthanded to wygląda następująco:

    vpp 19.18, pfr 13.82, flop af 11.08, turn af 4.75 river af 2.40, total af 6.71

    ptbb/100h - 4.78

    A i tak uważam, że miałem pechowe sesje

    pozdr
    warsaw