Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 33
  1. Dzięki wszystkim za odpowiedź. Widzę, że z tym all-in to przesadziłem - za duże ryzyko w stosunku do potencjalnej wygranej. Jednak widzę też, że strata wszystkich (większości) żetonów była nieuchronna - rozgrywając to powoli i widząc turn i river wykluczające strita lub kolor nabrałbym jeszcze większego zaufaniua do mojej karty i przekonania, że sprawdza mnie ktoś np. z dwoma parami.

    pzdr.
    Chris
    www.poker24.pl

  2. #12
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Bez przesady z tym ryzykiem, bo bylo minimalne, z allinem moim zdaniem przesadziles jedynie dla tego ze zmniejszales sobie potencjalna wygrana.

  3. #13
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    Zabrze
    Posty
    20
    Witam!
    Wczoraj grałem turniej w Absolute Poker. Pierzwsze Rozdanie w turnieju.
    W ręce K i Q więc cały happy call. Pojawia się flop K Q 6. Ja mając dwie pary wrzucam wszystko. Dwóch gostków sprawdza czyli trójka z allinem. Pojawia sie 8 i 6. Bardzo sie cieszyłem, że będę na prowadzeniu. Pokazujemy karty a tu gostek K i 6 i ful!!!!!!
    MAJĄC DWIE PARY PRZEGRAŁEM Z FULEM ! A byłem tak blisko
    To chyba był bad beat ?

  4. #14
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    Witam,

    Ja mając dwie pary wrzucam wszystko
    :shock: Geez,

    przeczytaj sobie jeszcze raz tą dyskusję...

    Pozdr
    Warsaw

  5. #15
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    Cytat Zamieszczone przez mysterion
    Witam!
    Wczoraj grałem turniej w Absolute Poker. Pierzwsze Rozdanie w turnieju.
    W ręce K i Q więc cały happy call. Pojawia się flop K Q 6. Ja mając dwie pary wrzucam wszystko. Dwóch gostków sprawdza czyli trójka z allinem. Pojawia sie 8 i 6. Bardzo sie cieszyłem, że będę na prowadzeniu. Pokazujemy karty a tu gostek K i 6 i ful!!!!!!
    MAJĄC DWIE PARY PRZEGRAŁEM Z FULEM ! A byłem tak blisko
    To chyba był bad beat ?
    :shock:

    Musisz się jeszcze sporo nauczyć...

  6. #16
    Dołączył
    Feb 2005
    Przegląda
    Trzcianka
    Posty
    102
    buehehe byl bys blisko gdybys przegral fulem z wyzszym fulem ale 2 pary? czlowieku ...

  7. #17
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    Tychy
    Posty
    501
    No nie naskakujcie tak na chlopaka, karte mial niezla, pregral, coz.. pech

  8. #18
    Dołączył
    Feb 2005
    Przegląda
    Trzcianka
    Posty
    102
    mial niezla..do czasu przegral ale wcale nie musial, mozna bylo to rozegrac spokojniej i przy tym nie stracic calej kasy ;] no ale kazdy kiedys zaczynal i sam pamietam ile przechrzanilem w takich rozdaniach no ale w takim razie kolega niech troche poczyta, wiecej pogra i przejrzy dokladnie temat gorzkie zale a gra napewno bedzie skuteczniejsza

    pozdro

  9. #19
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    Cytat Zamieszczone przez pixeluz
    mial niezla..do czasu przegral ale wcale nie musial, mozna bylo to rozegrac spokojniej i przy tym nie stracic calej kasy ;] no ale kazdy kiedys zaczynal i sam pamietam ile przechrzanilem w takich rozdaniach no ale w takim razie kolega niech troche poczyta, wiecej pogra i przejrzy dokladnie temat gorzkie zale a gra napewno bedzie skuteczniejsza

    pozdro
    Amen

    P.S. Ja się tu śmieję, a sam ile razy tak wtopiłem :wink:
    Wybacz mysterion wybacz

  10. #20
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    wwa
    Posty
    18
    Takich historii jest mnustwo

    Na UBet (,10 ,25) cash u mnie 42$ na koncie gosc 101$ (dawno bym spadal z ta kasą bo wiem jak to sie konczy) U mnie JJ i pierwszy dzialam podbicie do 2,5$ (pas/pas/pas) i gość podbija na 8$. Ja call z mysla ze walcze przeciwko AKs AQs ewentualnie jakis pocket moze nawet starszy. Flop to Qd Js rag(d). Mam set czekam. Gość pot size bet. Mi nie pozostawalo chyba nic innego tylko allin (bił mnie jedynie setem QQ i flushdraw do d). Sprawdził mnie i wygrałem. Gość miał KK.

    CZy to był badbeat (wydaje mi sie ze nie) W sumie widziały gały co brały.