Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Głogów
    Posty
    387
    Niektorzy pewnie pamietaja jeszcze IRCa, zanim poznali co to gadu gadu no i texas holdem
    (ja na pewno zapamietam wysokie rachunki tpsa, bo przez modem "lecialem" na poczatku przygody z netem (kurcze to juz 7 lat)

    Gdzies wyczytalem (chyba o Fergusonie) ze wygrywal turnieje wlasnie na ircu (pewnie na kanale #poker lub cos podobnego)

    I mam pytanie: gral ktos kiedys w taki sposob? Bo nawet nie mam pojecia jak to moglo byc przeprowadzane Czy to byla waska grupa osob i w sposob umowny placili wpisowe (choc wydaje mi sie to troszke nierealne) , czy grali po prostu bez kasy?


    Pozdrawiam

  2. #2
    Kiedyś mnóstwo czasu spędzałem na IRCu ale o pokerze rozgrywanym za pośrednictwem IRCa nigdy nie słyszałem. Z technicznego punktu widzenia takie rozgrywki są jak najbardziej możliwe. Wystarczy odpowiednio zaprogramowany bot.

    Pozdrawiam,
    s.

  3. #3
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    tam tylko boty graja

  4. #4
    bez kasy.

    wygoglaj sobie 'irc poker database', tam jest wszystko wyjaśnione. przy okazji można ściągnąć sobie kilkanaście milionów rozdań do analizy. w sumie fajna sprawa, tylko trzeba jeszcze wiedzieć co dalej z tym zrobić. ogólnie polecam.

    i jeszcze ciekawostka o Fergusonie - koleś wypuścił kilka czysto matematycznych prac o pokerze.
    Ostatnio edytowane przez kwoka ; 29-08-2007 o 13:55

  5. #5
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    kilka miesiecy temu gralem pare dni w ultime online, gdzie tez mozna bylo grac w holdema xD