Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Gnuf Poker

  1. #1
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    166
    Witam
    Mam pytanko do ludzi grających na Gnufie. Ja grałem na tym pokerroomie od miesiaca i ostatnio stało się coś dziwnego, mianowicie nie mogę się zalogować do lobby (chociaż jestem pewien że hasło jest dobre, bo miałem cały czas ustawione automatyczne logowanie). Wysłałem więc kilka dni temu mail do supportu by dowiedzieć się co jest grane, bez odpowiedzi. Przedwczoraj wysłałem kolejnego maila, tym razem ze screenem pokazującym okienko z komunikatem o blokadzie konta, bez odpowiedzi.... Więc dzisiaj zalogowałem sie na konto przez ich stronkę w sieci z zamiarem wypłaty kasy (skoro nie mogę grać) i mam następny problem, bo zalogować się mogę i teoretycznie wypłacam pieniądze, jednak po zamknięciu wypłaty nie zostaje ona zaksięgowana... I tak mam zamrożone kilka tysięcy dolarów... Co mam zrobić ? Ma ktoś jakiś pomysł lub podobny problem ? Z góry dziękuję za pomoc

  2. #2
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    892
    sproboj do nich zadzwonic

  3. #3
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    166
    akurat dla Polski nie mają specjalnego taniego numeru (do kilku państw w Europie mają), a siedzibę mają na Malcie, więc na razie próbuje jeszcze drogą mailową. Dziwię się tylko że nic nie odpisują, kiedyś jak o coś pytałem (gdy zakładałem tam konto) to odpisywali

  4. #4
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    już tylko Trójmiasto
    Posty
    270
    No bez jaj. Skoro masz tam kilka tysiecy dolarow to wydanie nawet 100 na telefon do nich nie powinno sprawiac problemu...


  5. #5
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Toruń, Bydgoszcz
    Posty
    1,536
    Ten room to jedno wielkie dno.

  6. #6
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    892
    hehe no nic specjalnego ten room dlaczego na nim grales? przeciez jest wiele duzo lepszych roomow z tej sieci

    pozdro

  7. #7
    Ten room jest tragiczny. Ale co najsmieszniejsze, masz tam kilka tysiecy dolarow a szukasz do nich taniego numeru ?

  8. #8
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Pruszków
    Posty
    778
    Dajcie spokój. Może się WOJGOLEE przez te pół roku już dodzwonił.

    Pepone

  9. #9
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Cebu City, Philippines
    Posty
    868
    o lololol

    doktorat z archeologii murowany

  10. #10
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Toruń, Bydgoszcz
    Posty
    1,536
    To jest tragedia, te stoły to załamka.
    To jest pierwszy room z którego uciekam mimo nie wyrobionego bonusa i straty 3 BI na NL50
    W dodatku grając na laptopiku wchodzą ledwo 4 stoły.