Strona 1 z 14 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 139
  1. #1
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Chciałem w imieniu Expekt zaprosić wszystkich na Polski Poker Challange 2007.

    Jest to turniej przeznaczony tylko dla graczy z polskim IP.
    Turniej finałowy $50+5 z gwarantowaną pulą $30000, do tego wpisowe do turniejów serii ECOOP (European Championship of Online Poker)i zaproszenia na pokerowy rejs. Więcej szczegółów znajdziecie tutaj

    Dla tych, którym bankroll nie pozwala na wpłacenie wpisowego przygotowany jest pakiet satelitek.


    Powodzenia.
    Ostatnio edytowane przez Doli ; 27-08-2007 o 13:09

  2. #2
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    190

  3. #3
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Heh, chcialem dac tylko oficjalne info , az tak zaspany to ja nie jestem i mam problemy z połączeniem wątków, bo posty mi się ładują chronologicznie
    Ostatnio edytowane przez Doli ; 27-08-2007 o 00:15

  4. #4
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Stary Jaworów
    Posty
    143
    wyświetlają mi się wszystkie turnieje poker challange tylko nie Polski Poker Challange 2007 ! W której zakładce tego szukać?

  5. #5
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    496
    Witam

    Napewno patrzysz w expekcie? u mnie turniej widac normalnie
    Ostatnio edytowane przez Kirek ; 07-09-2007 o 12:56 Powód: usunięty zbędny cytat

  6. #6
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Stary Jaworów
    Posty
    143
    Dzisiaj już widze wczoraj miałem jakąś zcme pewnie przez pogode inaczej mówiąc niefart.

  7. #7
    Dołączył
    Sep 2007
    Przegląda
    Poland
    Posty
    7
    no mam nadzieje ze predzej czy pozniej karta okaze sie laskawa i zakwalifikuje sie do finalowego turnieju

  8. #8
    mam pytanko czy te 30 k gwarantowane to jest pula pieniężna którą expekt gwarantuje bez względu na ilość grających ??
    I dokłada do tego pakiety rejsowe + wpisowe na ecoop ??
    jeżeli tak to jestem pod wrażeniem turnieju

  9. #9
    Dołączył
    Sep 2007
    Przegląda
    Poland
    Posty
    7
    Kurcze strasznie ciezko zebrac te min 5 osob zeby rozegrac kwalifikacje o 17.30, pewnie pozostanie wystartowac 26go bo do finalu coraz blizej

  10. #10
    szkoda , że screena nie zrobiłem , ale jak grałem satelitke o 17.30 w ten weekend to po fazie add-on , za pierwsze miejsce był ticket wart 7.70$ a za drugie miejsce ponad 11$ LOL . Tak się złożyło , że chyba tylko ja to zauważyłem ..... i gracz który zajął I miejsce chyba za idiotę mnie miał bo pasowałem totalnie wszystko w heads up