Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19
  1. #11
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    336
    @wanpi

    Nie chciałem deptać Twojego ego. Przecież wiesz, że na lidze uważam Cię za groźnego przeciwnika.
    Robie sobie żarty przecież, IMHO good fold.

    A tak na marginesie. Widziałes kiedyś, żeby TPTK przegrało? TPTK nie ma prawa przegrać, w każdym innym przypadku to potwierdza, że POKER IS RIGGED!!! Pokeroomy rozdają naszą kasę fiszom, a w grze na żywo to na pewno ustawka.
    Ostatnio edytowane przez doodydota ; 27-08-2007 o 15:25

  2. #12
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    867
    Cytat Zamieszczone przez doodydota Zobacz posta
    @wanpi

    Nie chciałem deptać Twojego ego. Przecież wiesz, że na lidze uważam Cię za groźnego przeciwnika.
    Robie sobie żarty przecież, IMHO good fold.
    Ależ nie podeptałeś mojego ego. Właściwie to trochę otworzyłeś mi oczy, bo faktycznie taki sobie image zrobiłem na lidze i każdy mnie dyma z second parą, gdy nie trafię top seta

    Ale swoją drogą na necie gra mi się łatwiej, bo nie myślę o tym, ile dupę wiozłem przez całe miasto, żeby odpaść na początku tura Ale już biorę się w garść...

  3. #13
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    336
    Cytat Zamieszczone przez wanpi Zobacz posta

    bo nie myślę o tym, ile dupę wiozłem przez całe miasto, żeby odpaść na początku tura
    To graj stoliki cashowe, kiedy wcześnie odpadniesz. Będziesz mógł zaspokoić pokerowy niedosyt i nie przejmować się tym podczas turnieju.


    Cytat Zamieszczone przez wanpi Zobacz posta
    bo faktycznie taki sobie image zrobiłem na lidze i każdy mnie dyma z second parą, gdy nie trafię top seta
    To graj więcej z pozycji, będziesz mógł wtedy innych dymać.

  4. #14
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Southampton
    Posty
    263
    Cytat Zamieszczone przez wanpi Zobacz posta
    Czy chcesz przez to powiedzieć, że TPTK jest dla Ciebie nie do zrzucenia? Może powinieneś przestać grać tylko swoimi kartami, reakcja dość solidnego gracza chyba daje do myślenia, że jesteśmy z tyłu.

    Obstawiam przeciwnika na AA, przeciez nie zawsze trzeba AA re-raisować PF
    Jest do zrzucenia, ale nie wiem czy w tym przypadku bym się o to pokusił. Statsy nic mi nie mówią gdyż nie korzystam z pomocy programów. Nie wierzę w tym przypadku w żadnego seta, jak jest taki solidny to nie wiem czy pushowanie na jego miejscu z AA lub setem jest prawidłowe. 4 BB z jego strony nie jest dla mnie wyznacznikiem niczego, równie dobrze może mieć QKs.
    Załóżmy ze się składam. Jaki flop powienien przyjść żebym po swoim własnym przebiciu chcial grać dalej???

  5. #15
    Dołączył
    Sep 2006
    Posty
    951
    jak dla mnie to fold tutaj. skoro go reraisowales na flopie to znaczy ze on WIE ze masz dobra reke w stylu AK, QQ, AA... skoro cie reraisuje to znaczy ze ma w 95% silniejsza reke niz ty. ja obstawiam goscia na KK....

  6. #16
    Dołączył
    Sep 2004
    Przegląda
    Near the Nutzz
    Posty
    1,083
    wprawdzie jego AF postflop jest bardzo wysokie, ale call dajemy co najwyżej do splita z AK, tak się raczej nie gra, a TPTK to nie taka potęga, imo fold jest dobry

  7. #17
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    867
    Cytat Zamieszczone przez doodydota Zobacz posta
    To graj stoliki cashowe, kiedy wcześnie odpadniesz. Będziesz mógł zaspokoić pokerowy niedosyt i nie przejmować się tym podczas turnieju.

    To graj więcej z pozycji, będziesz mógł wtedy innych dymać.
    Hehe, widzę, że nie ma u Ciebie problemów nie do rozwiązania

    Co do cashowych, to ostatnio spróbowałem, ale moje JJ uległo ATs po allinach PF I nie chce mi się jednak grać w wariackiego pokera ;P

    Gram z pozycji, oczywiście, ale weak-tight boi się nawet Big Blinda z pozycji Buttona

  8. #18
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    159
    .... weak tight czy nie weak tight, strachliwy czy nie strachliwy ale jako chyba jedyny postawil goscia na wlasciwa reke za co nalezy sie szacunek

    .... widze, ze wiekszosc jest w stanie bezproblemowo zrzucic AK w trafionym flopie po takim zagraniu ... wow

  9. #19
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    159
    a co w przypadku takiego rozdania - sytuacja analogiczna???? :

    win_or_die VPIP 25 PFR 15 AFpf 1.5 AFpost 3.3

    Full Tilt Poker : Table Yew (6 max) - $0.10/$0.25 - No Limit Holdem -
    Seat 1: win_or_die ($24.50)
    Seat 2: Joeyyungrock ($33.35)
    Seat 3: HERO ($29.15)
    Seat 4: RacameLaCame ($27.10)
    Seat 5: wuuuu ($27)
    Seat 6: Maynard08 ($50.90)
    RacameLaCame posts the small blind of $0.10
    wuuuu posts the big blind of $0.25
    The button is in seat #3
    *** HOLE CARDS ***
    Dealt to HERO [ ]
    Maynard08 folds
    win_or_die raises to $1
    Joeyyungrock folds
    HERO raises to $3.35
    RacameLaCame folds
    wuuuu folds
    win_or_die has 15 seconds left to act
    win_or_die calls $2.35
    *** FLOP *** [ ]
    win_or_die checks
    HERO bets $6.70
    win_or_die raises to $21.15, and is all in
    HERO ???