Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19
  1. #1
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    159
    tunstar VPIP 17.5, PFR 14.3, AF pf 3.0, AF postf 4.5


    Full Tilt Poker Game Table Barbie (6 max) - $0.10/$0.25 - No Limit Holdem
    Seat 1: Bombaata ($9.85)
    Seat 2: HERO ($25.50)
    Seat 3: Molson_Ex00 ($25.75)
    Seat 4: dacham41 ($80.60)
    Seat 5: tunstar ($25.75)
    Seat 6: BigMitz ($9.50)
    Bombaata posts the small blind of $0.10
    HERO posts the big blind of $0.25
    The button is in seat #6
    *** HOLE CARDS ***
    Dealt to HERO [ ]
    Molson_Ex00 folds
    dacham41 calls $0.25
    tunstar raises to $1.10
    BigMitz folds
    Bombaata folds
    BigMitz stands up
    HERO raises to $3.50
    dacham41 folds
    tunstar calls $2.40
    *** FLOP *** [ ]
    HERO has 15 seconds left to act
    HERO bets $5.75
    tunstar raises to $22.25, and is all in
    HERO ????

  2. #2
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    204
    Przeciwnik prawdopodobnie trafił seta na JJ, ale również może próbować wyrzucić cię z rozdania z QQ. Możliwe jest także u niego AK, ale w tym przypadku to mało prawdopodobne

  3. #3
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Olsztyn
    Posty
    360
    Przy takich statach,gdzie oponent ma 17.5% ogladalnosci flopa,i takim zagraniu all in na flopie obstawiam go na JJ.Tylko ciekawe czy trafiajac seta przy bezpiecznym flopie chcemy naszego przeciwnika wystraszyc zagraniem all in.Ciekawe czy wczesniej zagrywal w taki sposob?Jesli by mial AA nalezalby sie chyba reraise na ciebie preflop.Ale widzialem juz takie zagrania.Ja grzecznie wciskam klawisz fold i czekam na nastepna okazje.

  4. #4
    Dołączył
    Apr 2005
    Posty
    378
    tu sprawdzam - mimo ze wiele razy przegrałem tak na seta czy 2 dwie pary. ALe więcej rayz wygrałem z Kx czy D10 i blufami! w tej pozycji.
    Goscia obstawiam na QQ : )

  5. #5
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Southampton
    Posty
    263
    Jeśli mam się złożyć po trafieniu swojego flopa to kiedy mam grać dalej??? Co może mieć? Bije nas AA, KK, JJ. AK daje split. Raisując preflop z taką kartą mam nadzieję jakiego flopa trafić? Skoro trafiam K high to chyba nie zrzucam takiej ręki, a może ja się nie znam. No chyba że przebijam gościa licząc że flop będzie QJ10.

  6. #6
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    867
    Cytat Zamieszczone przez gregorovius Zobacz posta
    Jeśli mam się złożyć po trafieniu swojego flopa to kiedy mam grać dalej??? Co może mieć? Bije nas AA, KK, JJ. AK daje split. Raisując preflop z taką kartą mam nadzieję jakiego flopa trafić? Skoro trafiam K high to chyba nie zrzucam takiej ręki, a może ja się nie znam. No chyba że przebijam gościa licząc że flop będzie QJ10.
    Czy chcesz przez to powiedzieć, że TPTK jest dla Ciebie nie do zrzucenia? Może powinieneś przestać grać tylko swoimi kartami, reakcja dość solidnego gracza chyba daje do myślenia, że jesteśmy z tyłu.

    Obstawiam przeciwnika na AA, przeciez nie zawsze trzeba AA re-raisować PF

  7. #7
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    159
    no wanpi ale skladasz sie czy nie ?

  8. #8
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    336
    @wanpi

    foldować TPTK??!?!?! TPTK to NUTS! Mówię Ci, mamy przecież NUTS!!!

    @lord el

    Oczywiście, że wanpi sfolduje NUTS'a. Jest przecież tight-weak

  9. #9
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    224
    Fold. Trzeba zauwazyc ze gosc z EP zagral 4xbb ( wiec z 27off tego pewnie nie zrobil) ;P mysle ze trafil seta JJ, 77... ewentualnie gdy jest slabym graczem KJ ( bo nie wszyscy graja ksiazkowo).

  10. #10
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    867
    a dajcie wy mi wszyscy święty spokój. Jestem tight weak i jak mam fulla to się boję karety, a jak flush, to jestem przekonany, że przeciwnik trzyma just pokera, zawsze się boję wyższych setów i folduję wszystkie drawy, przy trzech kartach w kolorze na stole zrzucam wszystko aż do fulla, bo przeciwnik na pewno ma kolor, TPTK przy jakiejkolwiek agresji zrzucam, bo przecież przeciwnik ma seta albo 2 pary. Jestem pieprzonym pesymistą

    A tak na poważnie, to dokładnie tak grałem ostatnio na lidze, książkowy tight-weak. Wszyscy mnie dymali na moje żetony...