Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 28
  1. #1
    Poszukuje wyzej wymienionej ksiazki najlepiej w formie elektronicznej.Slyszalem ,ze jest bardzo dobra i pomocna w graniu turniejow.Mam wiec prosbe do szczesliwcow ,ktorzy ja posiadaja o przeslanie mi jej na mojego maila: kuba077@o2.pl
    Z gory bardzo dziekuje oraz przepraszam za klopot
    Pzdr

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    Musze Cie zmartwic, ale chyba nikt jej nie ma w eBooku ;p

  3. #3
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    Witam,

    muszę przyznać, że jest to chyba najlepsza pozycją, jaką miałem możliwość czytać. Z niecierpliwością czekam na drugą część... Co do zakupu, to bez przesady, książkę można mieć w fizycznej postaci (razem z przesyłką) za 80-90 PLN. A naprawdę warto.

    Pozdr
    Warsaw

  4. #4
    czesc.
    Alez mi nie chodzi o pieniadze(jestem jak najbardziej sklonny zaplacic za te pozycje).Glowna przeszkoda jest to ,ze nie mam karty kredytowej.Istony jest takze czas dotarcia do mnie przesylki oraz to ze nigdy nic nie zamawialem z USA.
    Mam propozycje dla osoby ktora mieszka w Warszawie oraz posiada ta ksiazke:
    chcialbym od takiej osoby wypozyczyc ta ksiazke na bardzo krotki czas w celu jej skserownia.jestem sklonny oddac takiej osobie jakas czesc kosztow poniesionych w zwiazku z zakupem tej pozycji (kwota ta jest do uzgodnienia).pozatym na czas wypozyczenia moge zostawic 100zl jako tzw.zastaw
    mam nadzieje ,ze ktos mi pomoze
    pzdr oraz czekam na odzew warszawiacy

  5. #5
    Dołączył
    Sep 2004
    Przegląda
    Near the Nutzz
    Posty
    1,083
    Cytat Zamieszczone przez warsaw
    Witam,

    muszę przyznać, że jest to chyba najlepsza pozycją, jaką miałem możliwość czytać. Z niecierpliwością czekam na drugą część... Co do zakupu, to bez przesady, książkę można mieć w fizycznej postaci (razem z przesyłką) za 80-90 PLN. A naprawdę warto.
    Warsaw
    wiem, że grasz w turniejach, ale może mi powiesz jak wg swojej oceny oceniasz ta książkę pod kątem przydatności do gry ringowej? brałeś z amazona czy może z conjelco czy jeszcze skądinąd? długo idzie?

  6. #6
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    Witam,

    Książkę brałem przez Amazon, koszt jak wyżej, czas oczekiwanie jak zawsze około 2 tygodni (w końcu Amazon ma oddział w Niemczech). Co do przydatności pod kątem gry stolikowej, to Harrington pisze na ten temat kilka zdań :lol:

    Generalnie uważa on, że taktyka turniejowa jest skomplikowana i dynamiczna i musi zmieniać się w zależności od okoliczności i wielu czynników. Wcześniej, kiedy dominowały gry stolikowe, nie było takich problemów. Ponieważ przy stolikach blindy nie ulegają zmianie, po prostu siedzisz i czekasz na dobre karty, w turnieju dochodzi kwestia stealów, kiedy blindy i ante są już wysokie, gry przeciwko shortstakom, bigstackom, gry shorthanded, gry przed money i po wejściu do money, headsup itd. Słowem, wg Harringtona, gdyby nie turnieje ta książka w ogóle by nie powstała 8)

    Pozdr
    Warsaw

  7. #7
    Dołączył
    Sep 2004
    Przegląda
    Near the Nutzz
    Posty
    1,083
    Cytat Zamieszczone przez warsaw
    Witam,
    Książkę brałem przez Amazon, koszt jak wyżej, czas oczekiwanie jak zawsze około 2 tygodni (w końcu Amazon ma oddział w Niemczech). Co do przydatności pod kątem gry stolikowej, to Harrington pisze na ten temat kilka zdań :lol:
    Generalnie uważa on, że taktyka turniejowa jest skomplikowana i dynamiczna i musi zmieniać się w zależności od okoliczności i wielu czynników. Wcześniej, kiedy dominowały gry stolikowe, nie było takich problemów. Ponieważ przy stolikach blindy nie ulegają zmianie, po prostu siedzisz i czekasz na dobre karty, w turnieju dochodzi kwestia stealów, kiedy blindy i ante są już wysokie, gry przeciwko shortstakom, bigstackom, gry shorthanded, gry przed money i po wejściu do money, headsup itd. Słowem, wg Harringtona, gdyby nie turnieje ta książka w ogóle by nie powstała 8)
    Pozdr
    Warsaw
    ech, to chyba ją sobie daruje, może poczekam na nową książkę Sklanskyego i Millera na temat NL stolikowego - podobno ma się nazywać - Theory and Practice of No Limit Hold'em (podobno ma być latem)

  8. #8
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    Tychy
    Posty
    501
    Mam pytanie, czy ktoś, kto wybiera sie do Częstochowy, będzie tak miły i pożyczy mi tę książkę, powiedzmy do następnego turnieju?
    Obiecuję oddać w nienaruszonym stanie a jeszcze piwko czy dwa postawię.

    Pozdrawiam
    Wiktor

    ps. Warsaw, zwracam sie glownie do Ciebie bo nie wiem kto jeszcze ją posiada, co ty na to?

  9. #9
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    Witam,

    Wiktor, pomimo mojej wielkiej sympatii w twoim kierunku, muszę odmówić. Mam zasadę, że nie pożyczam książek, zwłaszcza, że nie potrzeba wiele trudu ani nakładów, żeby sobie samemu ją czy inne sprawić. Kolejny turniej będzie dopiero po wakacjach, w międzyczasie wychodzi druga część Harringtona i na pewno będę sobie chciał przeczytać je obydwie razem.

    Mam nadzieję, że rozumiesz, i nie będziesz mnie nienawidził

    Pozdr,
    Warsaw

  10. #10
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    Tychy
    Posty
    501
    Spoko, rozumiem i nie narzucam sie.

    Wiem, ze to koszt niecale 100zl ale mam w pracy darmowy i nieograniczony dostep do ksera wiec ptyam.

    Moze ktos inny??