Strona 28 z 31 PierwszyPierwszy ... 182627282930 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 271 do 280 z 304

Wątek: HSP4 rusza

  1. #271
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    186
    Racja - jakoś pominąłem "w tym momencie"

  2. #272
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    oj am mozna sie szczypac czy lepsza reka to taktora w danym momencie daje lepszy uklad czy ta ktora ma wieksze szanse na wygranie

  3. #273
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    392
    Antonio: Terminator view


  4. #274
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    867
    Niezłe Hedge

    gdyby to był Laak, musiałaby sie znaleźć odpowiedź:
    "I LOVE MY LIFE, I LOVE MY LIFE!"

  5. #275
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    648
    Rozdanie Sammy vs Antonius naprawde bardzo dobre. Farha wyczuł słabość u Antonius'a i go reraise'ował do 100K po czm Antonius próbował ukraść pule Sammy'emu i go przebił do all-in'a, na koniec troche dyskusyjny call ... Jeżeli miał w tym rozdaniu bardzo dobry read na Antonius'a a tak to właśnie wyglądało to jego call to był gambling typu call z AKs w momencie kiedy przeciwnik pokazał nam 77.

    Jeżeli zaś chodzi o Doyle'a to zagranie było dość przejrzyste... Guy na flop'ie się troche zawachał, wiec Doyle mógł myśleć, że jego AT jest dobre, gdyby jednak się pomylił to miał jeszcze pare outs...
    A rozdanie T high flush vs Gold'a 9 high flush... Wtedy Gold nie był jeszcze stiltowany, Doyle musiał spasować na turn'ie ...

    Gold, powiedziałbym że było to przerażające. Dawno już nie widziałem kogoś tak stiltowanego przy stoliku, przegrał pół miliona w jeden wieczór i był w totalnym amoku! Miałem kiedyś tego typu wieczory (nie na takie stawki) i jak ktoś nie rozumie takiej sytuacji to może zamiast bluzgać bez sensu niech się martwi o to, żeby sam nigdy w coś takiego nie wpadł ...
    A jeśli chodzi o jego gre to potwierdziło się, że najlepsi pokerzyści siedzą na stolikach cash'owych, a nie wygrywają World Series. Wpadła płotka do studni z rekinami ...

    __
    TT

  6. #276
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez TesseracT Zobacz posta
    Gold ... przegrał pół miliona w jeden wieczór i był w totalnym amoku! Miałem kiedyś tego typu wieczory (nie na takie stawki)
    No coś ty? Nie na takie stawki?


    Cytat Zamieszczone przez TesseracT Zobacz posta
    i jak ktoś nie rozumie takiej sytuacji to może zamiast bluzgać bez sensu niech się martwi o to, żeby sam nigdy w coś takiego nie wpadł ...
    Ależ wszyscy rozumieją. I dlatego nie grają jak debil Gold, który zachowuje się jak multimiliarder. Ciekawy jestem ile mu jeszcze zostało z tej wygranej w WSOP.

    Cytat Zamieszczone przez TesseracT Zobacz posta
    A jeśli chodzi o jego gre to potwierdziło się, że najlepsi pokerzyści siedzą na stolikach cash'owych, a nie wygrywają World Series. Wpadła płotka do studni z rekinami ...
    Czyli, że co? Że na WSOP najlepsi gracze cash'owi nie grają?
    Aby wygrać WSOP trzeba mieć farta. A super wymiatacze ze stolików cash'owych napewno potrafią lepiej pomóc szczęsciu niż zwykły fish.

    A tak pozatym Panowie to po transmisjach z WSOP i pomiędzy kolejnymi odcinkami HSP polecam oglądnięcie paru odcinków Party Girl Poker. Dziewczyny zaczynają z 2500 chipsami. Jak stracą chipsy mogą zrobić rebuy. Ale, aby to zrobić muszą sprawić przyjemność sobie lub koleżankom przy stoliku. I wszystko w HD Ale bym sobie z nimi zagrał rebuya

    http://partygirlpoker.com/pgp2/

  7. #277
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    392
    lol Peri samotny sobotni wieczor?

  8. #278
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816
    Cytat Zamieszczone przez TesseracT Zobacz posta
    Gold, powiedziałbym że było to przerażające. Dawno już nie widziałem kogoś tak stiltowanego przy stoliku, przegrał pół miliona w jeden wieczór i był w totalnym amoku! Miałem kiedyś tego typu wieczory (nie na takie stawki) i jak ktoś nie rozumie takiej sytuacji to może zamiast bluzgać bez sensu niech się martwi o to, żeby sam nigdy w coś takiego nie wpadł ...
    Ja sie zastanawialem w ogole co tak stiltowalo Golda?

  9. #279
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    194
    Dawno juz ogladalem te odcinki, ale o ile mnie pamiec nie myli to po rozdaniu z Farha ( AA vs KK) Gold zaczal grac beznadziejnie na maxa.

  10. #280
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    867
    Co myslicie o akcji LAUBERTE vs BENYAMINE??

    Takiego obrotu akcji sie nie spodziewalem. Swoja droga mamy kolejny rzyklad, ze te 500k BI nie wplywa zbyt dobrze na gre. Mimo wszystko widac, ze niewielu stac na taka gre.

    A wracajac do akcji to naprawde mi sie podobala taka decyzja. Moze to troche niesportowe, aby w ten sposob ucinac gre, ale Benyamine wygladal (i chyba nawet to powiedzial), jakby jego zycie zalezalo od tej puli. Jak dla mnie best hand ever. That's fair play