Strona 7 z 31 PierwszyPierwszy ... 5678917 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 304

Wątek: HSP4 rusza

  1. #61
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    331
    Ale Mike dał ciała z tymi siódemkami, gdyby nie zaczął gadać dostałby calla na bank

  2. #62
    Dołączył
    Apr 2007
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    150
    " .....QUADzylla ... "

  3. #63
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    Cytat Zamieszczone przez adamjoz Zobacz posta
    Btw czy to tylko ja, czy kilku z prosow nie bardzo ma bankroll na te stawki/ nie czuje sie zbyt pewnie grajac na tyle hajsu. Amatorzy przynajmniej maja dobre podejscie, a taki Esfandiari czy Laak, nawet jesli niezle graja, to mam wrazenie ze naprawde boja sie przegrac.
    LOL @ Laaka i Esfandiariego bojącego się przegrać.

  4. #64
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    179
    Dzisiejszy odcinek zdecydowanie lepszy od pozostałych. High.Stakes.Poker.S04E04.DSR.XviD-W4F
    Elezra jest mocny: "My nothing is better than your nothing "

  5. #65
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    157
    Szołmeni przyszli to wesoło było

  6. #66
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    392
    dziwi mnie insurance Hellmutha. Bankroll ma chyba az nadto, nawet na te stawki, czemu po prostu zmniejszyc EV kosztem variance z tak duzym BR? Jedyne co mi przychodzi do glowy to duma i kwestia przegranej w 2 sezonie.

  7. #67
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    Hellmuth nie jest gwiazda w cash games a pozatym podobno to dlatego ze pod koniec beda siedzieli przy stole z 500k minimum i chyba dlatego nie chcial przegrac za duzo

  8. #68
    Dołączył
    Dec 2005
    Posty
    196
    Zdziwiłbym się gdyby Helmut zagrał za 500k buyin.

  9. #69
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    648
    Czemu zero wypowiedzi na temat 4th odcinka? Początek też mnie mocno zdenerwował, bo zaczynali więcej gadać niż grać i robić show... No i banda debili, co chwila jakaś aktorka typu 3 minuty myślenia i reraise lub głupie zagrania z 27o. Już pomijam tego gościa z 27o co się wjebał na karete kiedy dostał wyraźny sygnał do fold'a po tekscie "ile będzię mnie to jeszcze kosztować" po tych słowach 2 innych graczy w śmiech i wiadomobyło, że easy fold ... Ale jego próba udawania Król'a była i tak lepsza niż bet Helmut'a na river, gdzie Mike go nie sprawdził. Bardzo mi się podobało rozdanie gdzie Helmut miał dobry read na gościa, żę ma JT, ale klapał dziobem jak głupi i w końcu gość go sprawdził ... W pierwszych 3 odcinkach bardzo mi się podobała gra Todd'a Brunsun'a, nie miał szczęścia, ale grał naprawde solidnie...

    I rozpoczął się odcinek 4th, nowa ekipa: Elezra, Farha, Negreanu, Harman. Gra odrazu nabrała tempa, double straddle i co chwila cena flop'a 20k Normalnie grają blind'y 1K/2K wiec nie ma co się dziwić, że windują ceny flop'ów
    Nie wiem czy zwracacie na to uwage, ale niektórzy grają tam, żeby zbudować sobie image idioty. Potem wpadnie jakiś średniak do nich na stoliki, który widział w TV jakieś głupie zagrania i się ździwi, że grają zupełnie inaczej ...

    "girls are talking about implied odds last hand"
    Ten text posadził mnie na ziemie

    I na konieć dyskusja Negreanu z Gold'em po rozdaniu, w którym Negreanu pokazał jedną karte ... Powiedział naprawde kilka mądrych słów na temat cash game i zasad turniejowych ...

    __
    TT

  10. #70
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    Cytat Zamieszczone przez TesseracT Zobacz posta

    "girls are talking about implied odds last hand"
    Ten text posadził mnie na ziemie
    Gabe jest najlepszy, umieram ze śmiechu jak go słucham.