Strona 3 z 17 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 165
  1. #21
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    100
    Któryś z początkujących graczy(do których się zaliczam) może kiedyś przeczytać i zapamiętać jego durne porady, nie wiedząc, że sobie robi jaja.

  2. #22
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    Cytat Zamieszczone przez kurak Zobacz posta
    Skad wiesz ze udaje???
    No bo tak odbieram jego osobe czasem potrafi sie wypowiedziec w miare normalnie

    A pozatym co innego gdy ktos jest glupi to przewaznie jest smieszne a gdy ktos probuje czasem za takiego uchodzic to wychodzi to zalosnie

    Tak samo jak bylo z Glukozamina i jego sposobem rozgrywania AA to bylo smieszne bo napisal to naturalnie a potem gdy zobaczyl ze ludziom sie to spodobalo i zaczal ciagnac ten watek i szukac wlasnie poklasku wlasnych herezji juz nie bylo smieszne

  3. #23
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    Cytat Zamieszczone przez Hitman_86 Zobacz posta
    Któryś z początkujących graczy(do których się zaliczam) może kiedyś przeczytać i zapamiętać jego durne porady, nie wiedząc, że sobie robi jaja.
    1. Nie robi sobie jaj analizując rozdania.
    2. Ostatnio zauważyłem na forum wysyp ludzi, którzy grać nie potrafią, a biorą się za analizowanie - i to na tych trzeba uważać.
    3. Daniz ma bez wątpienia większe pojęcie niż osoby z pkt. drugiego.

  4. #24
    Dołączył
    Apr 2005
    Posty
    378
    zagralo sie te poltora miliona rozdan to se moge poanalizowac...
    ale i tak - bardzo czesto napisze JAK ZAGRAM (i generalnie to poprawne zagranie) - ale nie napisze DLACZEGO.
    Nie mam w tym żadnego interesu, by uczyć innych lepiej grać, sam w pocie czoła doszedłem do wszystkiego i innym też polecam tę drogę..

  5. #25
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    PL
    Posty
    863
    smiejcie sie z niego smiejcie a jego szkola zarabia setki tysiecty $$$ ma chlopak leb do interesow

  6. #26
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    753
    Chodzi ci o te dolary sprzedawane w paczkach po 10zl w Tesco ;p ?

  7. #27
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Daniz, jak jesteś taki kozak to czemu nie grasz live? (to jest wątek z wywiadem, więc pytanie wymaga odpowiedzi)

  8. #28
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    PL
    Posty
    863
    Cytat Zamieszczone przez ArkadiuZz Zobacz posta
    Chodzi ci o te dolary sprzedawane w paczkach po 10zl w Tesco ;p ?
    nic z tych rzeczy, u niego w szkole placi sie podobno tymi z eurobiznesu

  9. #29
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    753
    Ooo Grubo, widzę, że Daniz będzie stawiał hotele w dzielnicy willowej za kasę z kursu

  10. #30
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    430
    daniz robi z siebie idiote, bo wiem ze internet w duzym stopniu zapewnia mu anonimowosc, jesli nick krewetka jest rzeczywiscie jego to ma pojecie o grze, gralismy razem wielokrotnie