Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 41
  1. #21
    no wiem , ale do innego freerolla o rzadne bilety się nie starałem .

  2. #22
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    Moim zdaniem jest to bilet do tego turnieju dla polaków lub czegoś podobnego

  3. #23
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    150
    masz racje. tez mysle ze to jest do tego sobotniego freerolla dla Polaków

  4. #24
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    147
    Pisałem do CardPlayera i odpowiedzieli, że jeszcze nie przesłali listy do Betssona więc to raczej nie te tickety.
    Pozdrawiam Marona.

  5. #25
    Turniej pojawi sie w lobby w niedzielę rano i widoczny będzie w zakładce "restricted". Zapisy do turnieju rozpoczną sie o 15.30.

    Wszyscy gracze z listy otrzymali specjalna wejsciówkę, dzięki której bedą mogli zapisać sie do turnieju.

    Wejścówke (Bilet turniejowy) można sprawdzić logując sie na konto poprzez WWW i w menu po lewej stronie link : "Moje bilety/turnieje" w "Moje konto".
    Dodatkowo, jeśli gracz posiada bilet turniejowy, to w lobby, przy nazwie turnieju, do którego może się dzięki temu biletowi zapisać, będzie widział niebieską strzałkę.

    W razie, gdyby ktoś z zarejestrowanych graczy otrzymał biletu turniejowego, proszę o kontakt - będziemy interweniować.

  6. #26
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Toruń, Bydgoszcz
    Posty
    1,536
    Ja już się zarejestrowałem

  7. #27
    a ja nie moge się zarejestrować :/ co jest grane Card Player Polska ???

  8. #28
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Zawiercie
    Posty
    26
    Cześć,
    sprawdziłem po zalogowaniu się na betsson i nie jestem zarejestrowany, co mam zrobić ??????
    Pomocy !!!

  9. #29
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    159
    Tez ticketa nie dostalem. Nie mowiac juz o jakiejs odpowiedzi na maila czy wogole zostalem odnotowany.

    haj fajw bojs

  10. #30
    ja na maila im wiadomość wysłałem i mam nadzieję , że bilet dostanę .