Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 30
  1. #21
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    336
    Cytat Zamieszczone przez 8dyb8 Zobacz posta
    w ciagu niecalych 2 lat napisales prawie 3tys postow, napewno cos bezwartosciowego sie znajdzie :P
    No to zacznij szukać, mądralo.

  2. #22
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    Cytat Zamieszczone przez 8dyb8 Zobacz posta
    w ciagu niecalych 2 lat napisales prawie 3tys postow, napewno cos bezwartosciowego sie znajdzie :P
    no pewnie :P Czasami sa prowadzone tez luzne dyskucje na tematy poboczne ale generlanie nie tworze bzdurnych tematow nie wymyslam jakis bzdetów

    Zreszta napewno nie jest tak jak co poniektore osoby mi zarzucaja

    Jak mam cos do powiedzenia to to pisze proste stad taka liczba postow

  3. #23
    Dołączył
    Apr 2005
    Posty
    378
    Cytat Zamieszczone przez sebkrol18 Zobacz posta
    Jak mam cos do powiedzenia to to pisze proste stad taka liczba postow
    to tak jak ja

  4. #24
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Różnica polega na tym, że Sebkrol jeszcze czasami coś mądrego napisze. Może nie za często, ale się zdarza... U ciebie nie...

  5. #25
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    753
    Daniz ty chciałbyś zostać adminem a ja chciałbym mieć 20 metrowy jacht oceaniczny. Chciałbym pływać nim sobie w strefie zwrotnikowej i zwiedzać te wszystkie kraje tropikalne, zamieszkujące je kobiety , poznawać lokalną kulturę itd... Gdyby każdy z użytkowników tego forum przelał mi na MB 153zł uzbierałoby się ni mniej, ni więcej a 500 kola na moją zabawkę.

    Różnica między nami jest taka, że ja nie założyłem nowego tematu
    A podobieństwo? Nasze marzenia się nie spełnią...

    ...Ty nie dostaniesz admina choćbyś nawet dopuścił się, jak to mawiają w sądach: "innych czynności seksualnych", a ja nie dostane od każdego z 3264 użytkowników tego forum Biletów Narodowego Banku Polskiego, choćbym założył nowy temat.

  6. #26
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    336
    Cytat Zamieszczone przez ArkadiuZz Zobacz posta
    Daniz ty chciałbyś zostać adminem a ja chciałbym mieć 20 metrowy jacht oceaniczny. Chciałbym pływać nim sobie w strefie zwrotnikowej i zwiedzać te wszystkie kraje tropikalne, zamieszkujące je kobiety , poznawać lokalną kulturę itd... Gdyby każdy z użytkowników tego forum przelał mi na MB 153zł uzbierałoby się ni mniej, ni więcej a 500 kola na moją zabawkę.

    Różnica między nami jest taka, że ja nie założyłem nowego tematu
    A podobieństwo? Nasze marzenia się nie spełnią...

    ...Ty nie dostaniesz admina choćbyś nawet dopuścił się, jak to mawiają w sądach: "innych czynności seksualnych", a ja nie dostane od każdego z 3264 użytkowników tego forum Biletów Narodowego Banku Polskiego, choćbym założył nowy temat.
    Nice hand, Sir.

  7. #27
    Ja nie chcę być adminem ;]

  8. #28
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    285
    Cytat Zamieszczone przez Aston1906 Zobacz posta
    decker i daniz to prowokatorzy

    brigantos był naturalny, ale nudny na dłuższą metę

    prawdziwym mistrzem był tylko ten od royala na playmoney, przyspieszenia we flushu za 150000000000000 punktów i source of the source

    to była prawdziwa perełka, mało takich madmanów chodzi po Ziemii
    buahahaha, dobre

  9. #29
    Dołączył
    Sep 2004
    Przegląda
    Near the Nutzz
    Posty
    1,083
    Cytat Zamieszczone przez daniz Zobacz posta
    Chciałbym zostać adminem - bo jak czasem widze te bzdety co ludzie wypisują to, aż sie prosi o kasowanie
    czy jak byś został adminem to z puntku widzenia obiektywizmu skasowałbyś część swoich postów?

  10. #30
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Wawa
    Posty
    187
    Podobno 21 pazdziernika obok wyborow do sejmu odbeda sie rowniez nowe wybory na admina forum. Oto wiec przedwyborczy jednego z kandydatow
    http://www.grapheine.com/bombaytv/in...3dd5535c0d205f