Strona 1 z 8 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 74
  1. #1
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    204
    Witam dostałem dzisiaj maila w ktorynm poinformowano mnie miedzy innymi o bonusie dla nowych graczy ktorzy dokonuja pierwszego depozytu (100$ i po wyrobieniu 5 punktow walizka z zetonami).
    Konto w Paradise Poker mam od jakiegos czasu ale tak się złożyło że nie robiłem jeszcze depozytu. Czy mogę skorzystać z tej promocji?

  2. Jak najbardziej tak, $100 + żetony + karty należą się wszystkim którzy zagrają w Paradisie po raz pierwszy za prawdziwą kasę.

  3. #3
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    A ja mam takie pytanie.
    Jak mialem konto w Sportinbet to moge teraz zalozyc sobie w Paradise bo tam nie pamietam ani hasla ani nic?

  4. #4
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    178
    A jakiś reload bonus.. ? Przydałaby mi się walizeczka....

  5. #5
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    204
    a czy jest jakis okres czasu w którym trzeba wyrobic te 5pkt?

  6. #6
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Głogów
    Posty
    387
    Zetony sie otrzyma po minimalnej wplacie i po wyrobieniu "tylko" 5 pkt ?!

    Czyli jak sie zarejestruje moja luba, wplaci z 30 zl, wyrobi 5 pkt, to otrzyma zetonki? Oczywiscie nie lamiac zadnego pkt "warunkow i zasad"

  7. #7
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    204
    tylko że
    1pkt = $10 prowizji

  8. #8
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    727
    czyli wystarczy minimalny depozyt nie trzeba wplacac 100$ ?
    brb zapomnialem ze juz robilem first depozyt
    Ostatnio edytowane przez Gorian1 ; 25-08-2007 o 02:29

  9. #9
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Tarnobrzeg
    Posty
    467
    Cytat Zamieszczone przez KowalMG Zobacz posta
    tylko że
    1pkt = $10 prowizji
    Na stronie sportingbetu pisze inaczej...
    Jak przyznajemy punkty?

    Zbieranie punktów jest proste. Odbywa się automatycznie podczas gry w grach stolikowych, turniejach wielo- i jednostolikowych od których pobierana jest prowizja.

    W grach stolikowych dostaniesz 1 punkt FPP za każde $0.25 prowizji którą dostarczysz. Punkty przyznawane są tylko wówczas, jeśli Twoje środki uczestniczyły w puli.

    W przypadku turniejów przyznajemy 4 punkty za każdego $1 opłaty prowizyjnej związanej z wpisowym do turnieju. Na przykład: jeśli weźmiesz udział w turnieju z wpisowym $25, pobierzemy od tego opłatę $2.50 a ty dostaniesz 10 punktów FPP.
    Czyli rozgrywamy 2 x sng lub Hu za 10+1 i mamy 8 pkt

  10. #10
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3
    niestety...
    Wpłać pierwszy raz do Paradise Poker, uzbieraj 5 punkty lojalnościowe i odbierz żetony pokerowe i profesjonalne karty do gry ZA DARMO!*
    Za każde $10 prowizji pokerowej, jaką wygenerujesz otrzymasz 1 punkt lojalnościowy.
    zrodło:www.sportingbet.com/t/paradise-poker