Strona 6 z 8 PierwszyPierwszy ... 45678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 74
  1. #51
    Mam pytanie dotyczace zetonow, gralem kiedys na paradise kasa z freerolli, ale nie robilem depozytu, czy moge sie ubiegac o zetony?

  2. Czesc Smok, tak mozesz.

    pzdr

    Maciek

  3. #53
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    305
    Witam!

    Mam pytanie dotyczace rejetrowania sie przez affiliates typu pokersourceonline.com w celu uzyskania rakeback. Czy w tym przypadku rowniez po wyrobieniu 5pkt dostane zetony ? (no bo w sumie to czesc prowizji zostanie mi zwrocona, chociaz nie twierdze, ze zaraz po tych 5pkt uciekne )

    Z gory dzieki za odpowiedz.
    Ostatnio edytowane przez filippo ; 28-01-2008 o 09:55

  4. #54
    Cześć!

    Niestety ale osoby rejestrujące się z zagranicznych serwisów nie są naszymi klientami, pokersourceonline.com ma umowę z angielską częścią Paradise Poker natomiast promocja z żetonami ma charakter lokalny.

    Pozdrawiam

  5. #55
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Głogów
    Posty
    387
    Mam pytanko...


    Dokladnie 2 tygodnie temu uzyskalem informacje o tresci: "karty zostana wyslane w poniedzialek 14 stycznia".

    I choc wiem, ze Poczta Polska przezywa kryzys zwiazany z brakiem rak do pracy, ale zwykla paczka na pewno nie idzie 2 tygodnie...

    Wiec moje pytanie brzmi dosyc banalnie... Iiiiiiii gdzie te karty ???

    Odpowiadam - ktos zapomnial

  6. #56
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Głogów
    Posty
    387
    Jestem mile zaskoczony szybka reakcja Dosc niespodziewanie na gg odezwal sie do mnie jeden Pan z teamu Paradise'a

    Szybko rozwiazal problem i wynagrodzil (mam nadzieje) z nawiazka opoznienie i niedopatrzenie, za co w imieniu swoim i glogowskich wielbicieli texasa - z gory dziekuje

    Takie drobnostki, przynajmniej dla mnie, znacza o wiele wiecej niz kasa, zyski... i tym podobne

    Pozdrawiam

  7. #57
    Dołączył
    Oct 2007
    Przegląda
    Poland
    Posty
    34
    A ja mam pytanie o tego bonusa przy rejestracji mozna podac kod bonusowy czy on cos da bo na roznych stronach widzialem rozne kody min taki ze zamiast 100 dostaje sie 500...

  8. #58
    Cytat Zamieszczone przez taros998 Zobacz posta
    A ja mam pytanie o tego bonusa przy rejestracji mozna podac kod bonusowy czy on cos da bo na roznych stronach widzialem rozne kody min taki ze zamiast 100 dostaje sie 500...
    Tak, jest to miejsce, gdzie można wpisywać specjalne kody bonusowe (promocyjne), które będzie można znaleźć w serwisach afilianckich, bądź innych mediach związanych pośrednio lub bezpośrednio ze światem pokerowym.

    Promocje, o których wspominasz na chwilę obecną organizowane są głównie przez angielską część Paradise Poker. Brać w nich udział mogą tylko klienci anglojęzycznej domeny. Mają one również odrębne regulaminy. W przyszłości natomiast polski Paradise Poker ma w planach organizację podobnych promocji, więc z pewnością znajdzie się okazja, by wpisać w to pole swój upragniony kod promocyjny

    Pozdrawiam

  9. #59
    Dołączył
    Oct 2007
    Przegląda
    Poland
    Posty
    34
    Ok jak mozesz PW...
    A jak to inni widza nikt nie wpisywal zadnych kodow bonusowych??

  10. #60
    czy jesli sie zarejestruje przez PokerSavvy to moge sie ubiegac o zetony ?