Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 74
  1. #21
    wpłaciłem pare $ na paradise poker,przetransferowałem środki z zakładów, i pojawiło mi sie pending bonus 100$.a do końca nie pamiętam czy grałem kiedyś na real money na sportingu (jeszcze na BM) bo na paradise na pewno nie grałem.a więc czy moge sie spodziewać tych żetonów i o co cho z tym pending bonus,dostane 100$ i po ugraniu ilu punktów? pzdr

  2. janek, jeżeli Ci się pokazał bonus 100$ to masz prawo biegać się o żetony, instrukcję jak odebrać $100 znajdziesz w zakładce Poker/Promocje na stronie Paradise'a

  3. #23
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,270
    A może coś więcej na temat samych żetonów?
    - ile jest w walizce?
    - w ilu kolorach są?
    Dzis właśnie zrobiłem przelew do SpB i też chcę stać się szczęśliwym ich posiadaczem

  4. 300 żetonów w tym:
    - 100 białych
    - 100 czerwonych
    - 50 zielonych
    - 25 niebieskich
    - 25 czarnych

    do tego profi karty sportingbet.com najlepsze na rynku

  5. #25
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    151
    Po jakim czasie od wyrobienia 5pkt wysylacie zetony? bo jaksi czas temu skonczylem wyrabiac punkty i nie wime w jak wielka cierpliwosc sie uzbroic

  6. #26
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    8
    o ile wiem to trzeba jeszcze wyslac mejla z adresem nr kontaktowym i pokerowym nr PIN, chociaz wyslalem tego mejla jakis czas temu i nie dostalem zadnej wiadomosci w stajlu zetony juz w drodze... chyba ze to tak nie dziala, no ale nic to ...czekam :P

  7. #27
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    8
    zetony przyszly wczoraj takze wszystko w porzadeczku
    pozdrawiam

  8. #28
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    151
    jakies 2,5tygodnia temu dostalem maila ze w rpzeciagu 5dni zostana wyslane, ale jeszcze nie doszly mam nadzieje, ze niedlugo tez juz je zobacze

  9. #29
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    1
    Ja też już czekam od 3-ch tygodni. Mam nadzieje że w końcu przyślą . A tego maila sami ci przysłali czy się ich pytałeś kiedy wyślą?

  10. #30
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    151
    najpierw wyslalem maila ze wyroilem bonus, potem czekalem, czekalem az w okncu wyslalem czy w ogole wysla i dopiero wtedy dostalem tego ze w przeciagu 5 dni, ale cos wolno idzie jak widac