Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 74
  1. Hej,

    Kurak, jak nie pamiętasz hasła skorzystaj z przypomnienia na stronie Sportingbet.
    Jeżeli Ci sie nie uda, załóż nowe konto.

    Widzę, że powstało trochę zamieszania. FPP to nie punkty lojalnościowe.
    Aby móc otrzymać walizkę, należy po raz pierwszy zagrać za prawdziwą kasę na Paradisie (pierwszy depozyt do Paradise'a) i wyrobić 5 punktów lojalnościowych. Instrukcja do Punktów Lojalnościowych znajduje się w dziale promocje/bonus lojalnościowy.

    $10 rakeu/prowizji = 1 punkt lojalnościowy.

    Nie ma dolnego limitu pierwszego depozytu do ParadiseP

  2. #12
    Czy jeśli depozytu dokonywałem tylko na konto sportingbet i stamtąd transferowałem środki do paradisa, to czy mogę wziąć udział w promocji dokonując depozytu bezpośrednio do paradisa ??

  3. #13
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    204
    Cytat Zamieszczone przez pitbull61 Zobacz posta
    Czy jeśli depozytu dokonywałem tylko na konto sportingbet i stamtąd transferowałem środki do paradisa, to czy mogę wziąć udział w promocji dokonując depozytu bezpośrednio do paradisa ??
    wydaje mi sie ze nie mozna wplacac w inny sposob niz przez sportingbet, ale moze sie myle

  4. Pitbull niestety promocja obejmuje tylko tych którzy po raz pierwszy wejda do Paradise'a z kasą i zagrają za prawdziwe pieniądze po raz pierwszy. Nie ma innej drogi wpłaty do ParadiseP jak przez Sportingbet

  5. #15
    Cytat Zamieszczone przez Paradise Poker Zobacz posta
    Pitbull niestety promocja obejmuje tylko tych którzy po raz pierwszy wejda do Paradise'a z kasą i zagrają za prawdziwe pieniądze po raz pierwszy. Nie ma innej drogi wpłaty do ParadiseP jak przez Sportingbet
    Czyli jeśli dobrze zrozumiałem - każdy kto grał kiedyś na Sportingbet w pokera ( nawet jeśli nie gra tam od dwóch lat)
    chcąc wpłacić na na Paradise Poker nie dokonuje już pierwszej wpłaty ( mimo zmiany softu z SB na Paradise) ? I nie przysługuję mu udział w promocji?

  6. #16
    (
    to powiem szczerze, że marnie w takim razie..
    Jest inna droga na wygranie żetonów ??

    pzdr

  7. #17
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    204
    Na Pokersavvy mozna sobie wziac zetony ale nie wiem czy do Polski wysyłaja

  8. #18
    ok, dzięki, zorientuję się

  9. #19
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Cebu City, Philippines
    Posty
    868
    Może zrobilibyście jeszcze cykl turniejów z żetonami do wygrania.

    Jak widac jest zainteresowanie, któremu Paradise mógłby wyjść naprzeciw

  10. Żetony możesz uzyskać za pierwszy depozyt do Paradise'a (wyrobienie 5 punktów lojalnościowych). Jeżeli chodzi o Turnieje z żetonami były zestawy letnie całe lato, pomyślimy nad zrobieniem jakichś nowych turniejów niedługo.