Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    Jestem na work and travel w USA w atlantic city, miescie kasyn jednym z niewielu w usa

    Oferuje do sprzedazy chipy z kasyn amerykanskich na pamiatke Oryginalne jakimi sie tu gra na stolach pokerowych i innych

    Ilosc i wielkosc dowolna. Oferuje chipy z nastepujacych kasyn:

    Harrah's
    Ballys
    Showboat
    Ceasears
    Tropicana
    Hilton
    Resorts
    Borgata
    Trump
    Taj Mahal
    Trump Marina

    4zl za 1$ plus koszt przesylki. Sorki za taka cene, ale wszystkie pieniadze chce przywiezc w sprzecie wiec nie chce byc stratnym.

    Mozna zamowic po jednym z kazdego kasyna, mozna tez po prostu jeden zeton.

    koszty przesylki trzeba sprawdzic na stronie poczty, ale sadze ze beda okolo 6zl.

    zetony wysylam 24 wrzesnia w poniedzialek.

    Pytania i zamowienia pisac w tym temcie, na gg: 1483079 lub maila j.m.wahi@gmail.com

    Jestem tu do 21 wrzesnia wiec sie spieszyc.

  2. #2
    GuestJ Guest
    Kupił bym jedną bo widziałem kiedyś na zdjęciach że niezłe po tych kasynach chodzą...ale za 4zł??? To juz moim zdaniem brak szacunku. Niecne i plugawe.

  3. #3
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Markowe żetony z kasyn chodzą po $1 za sztukę przy ilościach 500szt. 4zł za żeton przy ilościach kolekcjonerskich to nie jest jakaś wyjątkowo wygórowana cena. Proponuję sprawdzić to sobie na eBay-u.

    jdx

  4. #4
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    Cytat Zamieszczone przez Wahi Zobacz posta
    koszty przesylki trzeba sprawdzic na stronie poczty, ale sadze ze beda okolo 6zl.
    takie zetony mozna wyslac jako przesylka listowa i to bedzie kosztowac w zaleznosci od wagi ale liczac od 50 do 100g to kosztuje 1,55zl

  5. #5
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    a ja bym sobie kupił money clip masz też??

  6. #6
    Ok jesli ktos jeszcze chce jakis zeton lub zetony, prosze sie decydowac do jutra do polnocy.

    j.m.wahi@gmail.com