Strona 93 z 162 PierwszyPierwszy ... 43839192939495103143 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 921 do 930 z 1619

Wątek: Full tilt poker

  1. #921
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    217
    Zamawiał już ktoś Security Key?

    Online Poker at Full Tilt Poker - Account Security: Login with Security Key
    Online Poker at Full Tilt Poker - Account Security: Login with Mobile Key

    Interesuje mnie jak długo czeka się na przesyłkę (czy paczka idzie z Kanady czy z Europy?) oraz jak sprawa wygląda w momencie, gdy zgubię, bądź zepsuje mi się taki token? Jeśli będę musiał czekać kilka tygodni na nowy token i w tym czasie nie będę miał dostępu do konta, to trochę nieciekawie..

    Natomiast w przypadku drugiej opcji, co będzie, gdy zgubię telefon komórkowy?

  2. #922
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    16
    Cytat Zamieszczone przez lajdak83 Zobacz posta
    Jest jeszcze rakeback 27%:].Świetny room, polecam.
    mam pytanie jak to jest z tym rakeback'iem? jak go sie otrzymuje? automatycznie? czy trzeba jakies warunki spelniac?

  3. #923
    Witam.

    Mam bardzo proste pytanie. Jak dokonam depozytu (np. karta kredytowa) czy istnieje mozliwosc wyplaty inna metoda (np. moneybookers) ??

  4. #924
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    697
    nie

  5. #925
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    7
    Co się stanie, jeżeli naduszę unregister przy turnieju do którego dostałem się z satelity ?

    Wypróbowałbym ale wartość biletu była znaczna, bałem się że znika całkowicie.

  6. #926
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    22
    Nie ma obawy. W twoim portfelu pojawią się pieniądze turniejowe, które możesz wykorzystać do gry w turniejach albo SNG więc i zapisać się jeszcze raz do tego turnieju z którego się wypisałeś. Możesz nawet je wymienić na prawdziwe pieniądze. Przelicznik nie jest 1:1 tylko jakoś tak 1:0.97 czy coś w tym rodzaju.

    Niektórzy gracze robią sporo kasy na satelitach. Grają satelity, wypisują się i zamieniają na gotówkę.
    Ostatnio edytowane przez robs ; 10-11-2009 o 13:29

  7. #927
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    7
    O matko

    Mogłem zapytać się wcześniej. Podwoiłbym sobie mój skromniutki bankroll xD

    Pograłem sobie w evencie 11 za to ^^

    Nawet mi nieźle szło, w pierwszej przerwie miałem 2x stack podstawowy. Ale potem mi stolik zmienili i nic nie dochodziło

    Przed 3 przerwą sprawdziłem z drawem do koloru i low'a, gracza który dał all in. Miał trójkę asów. Turn do walet który dał mi kolor niestety river kolejny walet i out



    Dzisiaj spróbuję do Horse;a się dostać. Ale jak idzie wymieniać na $ to wątpię żebym tam wystąpił, nawet jak się uda xD
    Ostatnio edytowane przez plosaczek ; 10-11-2009 o 11:53

  8. #928
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    7
    Udało się ale przy holdemie i studzie ledwo źipiałem xD Muszę to poćwiczyć A macie może jakieś linki do artykułów o studzie ?

    Takie turnieje jak ten november są często ?


    Teraz mam te wpisowe przy convert TS. Jak chcę je wykorzystać na swoje stoliki sint&go. To co mam nadusić ?

    Rozumiem, że za te wpisowe teraz mogę sobie grać a $ które zostały nie będą uciekać

    Edit. Uciekły te prawdziwe jak się zapisałem Mam już, nie zauważyłem tego nowego guziczka zielonego co się pojawił
    Ostatnio edytowane przez plosaczek ; 10-11-2009 o 23:28

  9. #929
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Radom / Lublin
    Posty
    554
    polecam założenie bloga

  10. #930
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Zadupie(Kraków)
    Posty
    400
    Polecam artykułu o bm a nie o studzie.