Strona 48 z 162 PierwszyPierwszy ... 3846474849505898148 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 471 do 480 z 1619

Wątek: Full tilt poker

  1. #471
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    727
    dlaczego niektore sng mtt sa w kolorze czerwonym? co to oznacza bo nie widze zeby sie one roznily czyms od normalnych? w torunaments types nie ma tego objasnionego/

  2. #472
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    6
    oznacza to ze w turnieju zarejestrowany jest jakis pro

  3. #473
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    892
    Rakeback jest wyplacany jak ?

  4. #474
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    352
    mam pytanie bo nie jestem dopiety pod zaden rakeback czy jest szansa zalatwic sobie jakis nawet te 30% zawsze jakieś $ wpadną. Co muszę napisać i na jakiego maila moze mi ktos pomoc

    z Góry dzieki za pomoc

  5. #475
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    152
    Rakeback na Full Tilcie to 27%. Mi płacą przez pokersource.com, aktualizacja co najmniej 2 razy w tygodniu.

  6. #476
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    892
    mularPCV musisz pisac na email bonus@fulltiltpoker.com i zapytac o rakebacka zeby ci przyznali

    Ja dostaje przez stronke rakebackpros, rozumiem ze wyplacane jest raz w miesiacu ?

  7. #477
    Dołączył
    Sep 2004
    Przegląda
    Near the Nutzz
    Posty
    1,083
    rakebackpros wypłaca mniej więcej co tydzień, dodatkowo ważne jest to, że ten program rb pozwala na zapisanie się do niego graczom, którzy już na FTP mają konto ztcw

  8. #478
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    1
    Witam.Mam pytanie skorzystałem z promocji darmowych 50$ bez depozytu,udało się ugrać 150$,Czy aby wypłacić jakąś część kwoty muszę tam wpłacić?
    Jak biorę withdraw mam dostępną wypłate przez przelew bankowy.
    A więc czy mogę tak wypłacić?

    A jak wpłacę te 50$ to odrazu mogę je wypłacić z nadwyżka ,która ugrałem w tym bonusie?

  9. #479
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    727
    jest jakis skrypt do ftp typu starsurgenttable zeby nie wyskakiwaly mi na wierzch okienka gdzie mam nowe rozdanie ale nie ruch do tego zeby wracalo na stol gdzie mam nastepny ruch w kolejce

  10. #480
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    125
    Cytat Zamieszczone przez Melipone Zobacz posta
    rakebackpros wypłaca mniej więcej co tydzień, dodatkowo ważne jest to, że ten program rb pozwala na zapisanie się do niego graczom, którzy już na FTP mają konto ztcw
    Mam konto na FT już długo i mam tam zdeponowane $! Jak mogę załatwić rakeback przez tą stronę? Z tego co tam pisze wynika ze tylko nowi uzytkownicy mogą z tego korzystać!??