Strona 146 z 162 PierwszyPierwszy ... 4696136144145146147148156 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,451 do 1,460 z 1619

Wątek: Full tilt poker

  1. #1451
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    15
    Wczoraj na konto ftp wpłynęło mi tajemnicze 150$, nie jest to ani rakeback ani transfer od gracza, nie wyrabiałem też żadnego bonusu ostatnio. W historii ten przepływ ma etykiete 'Cash'
    Jakieś pomysły skąd taki prezent ?

  2. #1452
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    769
    Cytat Zamieszczone przez Slash Zobacz posta
    Wczoraj na konto ftp wpłynęło mi tajemnicze 150$, nie jest to ani rakeback ani transfer od gracza, nie wyrabiałem też żadnego bonusu ostatnio. W historii ten przepływ ma etykiete 'Cash'
    Jakieś pomysły skąd taki prezent ?
    half year bonus ?

    cash etykiete mialem na razie przy bonusie jakims w marcu i jak jakies grosze mi oddali za collusion, w kazdym badz razie byla to kasa od ftp. sprawdz maila, powinienes miec jakies info od nich.

  3. #1453
    Wczoraj na konto ftp wpłynęło mi tajemnicze 150$, nie jest to ani rakeback ani transfer od gracza, nie wyrabiałem też żadnego bonusu ostatnio. W historii ten przepływ ma etykiete 'Cash'
    Jakieś pomysły skąd taki prezent ?
    Mi dzisiaj wpłynęło 250$ też z etykietą cash i również nie mam pojęcia za co to jest. Już coś wiadomo skąd te prezenty?

  4. #1454
    no to pewnie promocja "Rush week". Zajrzyjcie w cashier->my promotions->Rush Week

  5. #1455
    To nie jest promocja rush week sprawdzałem już to, poza tym ona jeszcze trwa do końca tygodnia.

  6. #1456
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    114
    mid year bonus za ironmana

  7. #1457
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    3
    Tak z innej beczki. Skusiłam się na table mods i wszystko byłoby pięknie gdyby nie fakt, że nie wyświetla mi notatek o graczach i kolorków. W opcji last hand history działają. Wie ktoś może jak to naprawić? Będę bardzo wdzięczna bo już się zdążyłam zakochać w nowym table image.

    edit: ok, już nieważne
    Ostatnio edytowane przez alicja ; 16-07-2010 o 08:07

  8. #1458
    Dołączył
    Aug 2005
    Posty
    153
    W ciagu ostatniego tygodnia cztery razy pisalem do supportu FTP i ani razu nie dostalem ani potwierdzenia, ze mail doszedl, ani odpowiedzi. Macie podobnie? Slaba sprawa, bo liczylem na bonus za iron mana (polroczny), a tu FTP albo ma problem z poczta (ale emaile promocyjne/informacyjne, co slychac na FTP, to dochodza) albo HGW. Generalnie slabo.

  9. #1459
    Mam pytanie, 2 lata temu skorzystałem z no deposit bonusa 50$ na ftp, z ************* lub bankrollmoba, dokładnie już nie pamiętam. Chciałbym przenieść sie tam z ongame i mam następujące pytanie: Czy jak teraz wpłace 600$ to dostane bonusa 100% to 600$? pisałem do supportu ale nie odpowiadaja, Następne pytanie to czy pod konto z pokerstategy da sie podłączyć rakeback 27%? z góry dzięki za pomoc

  10. #1460
    Cytat Zamieszczone przez thepilator Zobacz posta
    czy pod konto z pokerstategy da sie podłączyć rakeback 27%?
    Nie da się, trzeba sciagnac oprogramowanie z ich strony i wpisać kod, sam chciałem się kiedyś podpiac, nawet pisałem do nich i niestety...