Strona 130 z 162 PierwszyPierwszy ... 3080120128129130131132140 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,291 do 1,300 z 1619

Wątek: Full tilt poker

  1. #1291
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    15
    orientuje sie moze ktos od czego zalezy wielkosc tego bonusu co ostatnio przyznawali ?
    na koncie na ktorym gram dostalem bonus na 50$ a na koncie, ktore kiedys zalozylem na laske i troche pogralem pojawil sie bonus na 500$ - na to konto nie wchodzilem przez ostatnie 3 miesiace.

  2. #1292
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Radom / Lublin
    Posty
    554
    Howard zazwyczaj regularsom przyznaje mniejsze bonusy. Większe są dla osób, które ostatnio nie grały na FTP, chcą w ten sposób przyciągnąć tych ludzi do siebie.

  3. #1293
    Tak dla pewności, właśnie akceptowałem bonus (50$ do uwolnienia w miesiąc za 1166 FTPoints). Czy kwota bonusu wypłacanego w ratach po 10$ będzie mi potrącana z RB ?

  4. #1294
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    697
    rake wyrobiony zostanie pomniejszony o bonus. czyli jak wyrobisz 200$ rake to Twoj RB bedzie z kwoty 200$ - 50$ bonusu = 150$ * 27%

  5. #1295
    Ok...dobrze że z raku tylko nie RB Thx

  6. #1296
    witam, przeniosłem się na ftp 5 dni temu i póki co cholernie żałuję, mam notoryczne problemy z połączeniem co skutukuję utratą przynajmniej 3-4 potów na sesję, dodatkowo przed każdym uruchomieniem muszę od nowa instalować soft, gdyż po zwykłym włączeniu lobby jest całkowicie puste, nie widać stołów, cytując klasyka " nie ma niczego", mam viste

    czy ktoś miał tam podobne problemy ?

    dla wszystkich dowcipnisiów chcących udzielić odpowiedzi " nie ciągnij neta od sąsiadów" odpowiadam na zapas, to nie to

  7. #1297
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    93
    Nie ciągnij... nieważne.
    Ja nic takiego nie miałem - też mam vistę. Napisz może do supportu.

  8. #1298
    Witam! Jak w tytule, orientuje sie ktos czy potracaja z Rakebacku jesli zamowimy jakis ciuch za medale? Jesli tak jak to sie przelicza.
    Pozdr

  9. #1299
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    147
    Ja długi czas grałem na Viscie i jedyny problem jaki się pojawiał to konieczność instalowania od nowa softu podczas aktualizacji (musiałem odinstalować i zainstalować ponownie), więc to pewno nie wina systemu operacyjnego.

    Jeśli chodzi o neta to FTP nie jest jakość szczególnie wrażliwy na połączenia. Są znacznie bardziej wymagające softy. Najlepiej napisz do supportu, trochę poczekasz na odpowiedź, ale uzyskasz pomoc.

    Pozdrawiam marona

  10. #1300
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    93
    Czy zmienił się jakoś sposób wypłacania rakebacku ostatnio? Zawsze dostawałem co tydzień w piątek a dzisiaj dupa