Strona 117 z 162 PierwszyPierwszy ... 1767107115116117118119127 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,161 do 1,170 z 1619

Wątek: Full tilt poker

  1. #1161
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    343
    Można grac max na 4 stołach.
    Teraz to nawet na nl10 można miesięcznie 500$ rb ciągnąć

  2. #1162
    Cytat Zamieszczone przez turystyczny Zobacz posta
    Ciekawy ten rush poker, taki multitabling w jednym oknie Pograłem 30 min z ciekawości i na moje oko to będzie raj dla murków, bo w końcu można rozgrywać tam tylko premium hands nie tracąc w ogóle czasu W ciągu tych 30 min dostałem 2xKK, 2xAJ, 2xAK, 2xQQ, 1xJJ, 2xKQ, normalnie rush o jakim można pomarzyć na normalnym stoliku Nazwa jak najbardziej adekwatna, hehe. Kilka razy próbowałem zagrać ze słabszą ręką w stylu Q10 i było gorąco. Gra nutsów
    Dokładnie mam to samo odczucie, Rush Poker jest świetnym rozwiązaniem...dla Full Tilta. Dużo rąk, same duże pule bo graja ze sobą top10 i co 3 pula to gra o stacki. Masakra.
    Grałem chwile wczoraj i zdechłem 2x full na fulla. Inaczej ciężko o akcje imo, ale to może być subiektywne. Anyway więcej tam nie wchodzę bo to jest znacznie mniej skillowe niż normalna gra.
    Ostatnio edytowane przez RavenBB ; 21-01-2010 o 08:59

  3. #1163
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    Cytat Zamieszczone przez kuerten Zobacz posta
    "Status: ODMOWA

    Twoje żądanie wypłaty zostało odrzucone. Przejrzyj dane personalne na swoim koncie, aby sprawdzić, czy są one tożsame z informacjami posiadanymi przez Twojego agenta rozliczeniowego. Możesz skorygować swoje dane personalne i spróbować ponownie. Jeśli ta próba też się nie powiedzie, możesz wypróbować inne dostępne metody wypłaty"


    idioci, wplacalem kiedys wyplacalem (mb) i bylo ok teraz wplacilem (mb) chce wyplacic trzy dni czekania i mail ODMOWA !!!

    zlecilem druga (TE SAMA) wyplate sprawdzielm wszystko jest ok co im sie kurna nie podoba to nie wiem
    Polski support jest w porzadku, szybka odpowiedz jak na razie wyplaty jednak dalej nie ma

  4. #1164
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    33
    Od razu napiszę, że przeczytałem cały topic, więc nie bić Tak jak niejeden przedmówca mam podobną sytuację z RB na koncie FTP. Konto założyłem z 3 miesiące temu od razu ze strony FTP. Nie grałem tam wcale, nawet na Play Money Dużo osób doradza w tej sytuacji napisanie do affiliate Rakebackpros. W topicu ktoś podał też takiego linka z RaketheRake w celu uzyskania RB na FTP będąc właśnie w mojej sytuacji:
    Create a New Rakeback Account to

    Niestety nie znalazłem żadnego info czy komukolwiek RTR potwierdziło przydzielenie RB. Dzisiaj wysłałem taki request i czekam na odzew RTR. Jeśli ktoś tak robił to info PLZ

  5. #1165
    Cytat Zamieszczone przez RavenBB Zobacz posta
    Grałem chwile wczoraj i zdechłem 2x full na fulla. Inaczej ciężko o akcje imo, ale to może być subiektywne. Anyway więcej tam nie wchodzę bo to jest znacznie mniej skillowe niż normalna gra.
    Ja też. Za cienki ze mnie bolek, *żeby tam grać. To dobre dla ludzi o naprawdę twardych nerwach. A grać takie coś na 4 stolikach na raz? To już naprawdę trzeba mieć nerwy ze stali i niesamowity refleks.

  6. #1166
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    A tam, wciskasz przecież prawie same quick fold

  7. #1167
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    181
    Cytat Zamieszczone przez artek Zobacz posta
    Od razu napiszę, że przeczytałem cały topic, więc nie bić Tak jak niejeden przedmówca mam podobną sytuację z RB na koncie FTP. Konto założyłem z 3 miesiące temu od razu ze strony FTP. Nie grałem tam wcale, nawet na Play Money Dużo osób doradza w tej sytuacji napisanie do affiliate Rakebackpros. W topicu ktoś podał też takiego linka z RaketheRake w celu uzyskania RB na FTP będąc właśnie w mojej sytuacji:
    Create a New Rakeback Account to

    Niestety nie znalazłem żadnego info czy komukolwiek RTR potwierdziło przydzielenie RB. Dzisiaj wysłałem taki request i czekam na odzew RTR. Jeśli ktoś tak robił to info PLZ
    Jak do nich pisalem, to (chyba pisalem o tym kilka stron wstecz)odpisali, ze nie moga i zaproponowali inne wyjscia (nowe konto na bacie, ciocie itd) Stad napisalem do FTP a potem do RBP i sie udalo.

    Co do rusha to grajac 3 lub 4 stoly na raz, nigdy wczesniej nie foldowalem przez przypadek tylu rak.....bez bindow sie nie obejdzie

  8. #1168
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    Cytat Zamieszczone przez kuerten Zobacz posta
    Polski support jest w porzadku, szybka odpowiedz jak na razie wyplaty jednak dalej nie ma
    wszystko w porzadku polski support naprawde jest szybki

    RUSH poker to super sprawa wreszcie koniec czekania, dla mnie grajacego jeden/dwa stoly to jest poprostu rewelacja!!! Szkoda, ze nie mam tu RB

    jak myslicie czy RUSH pojawi sie na innych roomach ?

  9. #1169
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    697
    Mysle ze ktos na forum napisal, ze FTP to opatentowalo i watpie zeby chcieli sprzedawac licencje na to konkurencji

  10. #1170
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    no wlasnie, ale zobaczymy

    mysle, ze stoly z omaha h/l tez sie pojawia