Strona 145 z 162 PierwszyPierwszy ... 4595135143144145146147155 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,441 do 1,450 z 1619

Wątek: Full tilt poker

  1. #1441
    Witam!

    Czy w lobby my promotions jest widoczny bonus z Iron Mana? Ja u siebie nie mam a pytam bo w czerwcu nie zalapalem sie na zaden status i czy to moze byc powodem nie udzielenia bonusu pomimo ze od sty-maja dochodzilem do jakic levelow IM?

  2. #1442
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    291
    Sprawdz na stronie informacyjnej IronMana (Lobby -> Cashier -> My promotions i tak po otwarciu strony ironaman bedzie w gornym tekscie hyperlink do statusu twojego bonusu) W wersji polskiej linkiem jest tekst 'Tutaj możesz śledzić status swojej premii.'

    Q

  3. #1443
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    769
    czy ktos ma pomysl jak przekonac fiszy zeby dosiadali sie na stoliki przy 1 osobie przy tej nowej waitinglist ?

    kiepsko to wyglada na razie

  4. #1444
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    291
    Ktos ma problem z tablescannerem po upd?

    Q.

  5. #1445
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    210
    Cytat Zamieszczone przez 82rott Zobacz posta
    czy ktos ma pomysl jak przekonac fiszy zeby dosiadali sie na stoliki przy 1 osobie przy tej nowej waitinglist ?

    kiepsko to wyglada na razie
    ????? a co to zmienia?? w hu pomoglo mega, bo nie ma juz "A" stolow na ktorym siedza 24h bumhunterzy nie dajacy akcji....

  6. #1446
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    769
    zmienia tyle ze zapisza sie na global waiting list i defaultowo wyskakuje zeby zapisywalo na stolik jak jest min 3 graczy bodajze. wiec otwieram stoliki i czekam, zanim w ogole ktos z waiting list sie dosiadzie to najpierw musi sie dwom regom zachciec znalezc moj stolik i na niego wejsc, po czym od razu wrzuca reszte i de facto nie ma juz prawie shorthanded grania z fishami ($$).

    z plusow po update - daily double ma 3000 starting stack

  7. #1447
    a mnie się podoba ta nowa waiting list'a choć faktycznie z tymi SH jest problem

    z minusów:
    - odznaki, po co mi ta informacja w ogóle i kto to jest true poker player?
    - kolory którymi oznaczam sobie użytkowników kiedyś były bardziej widoczne

  8. #1448
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    368
    Cytat Zamieszczone przez fugi Zobacz posta
    a mnie się podoba ta nowa waiting list'a choć faktycznie z tymi SH jest problem

    z minusów:
    - odznaki, po co mi ta informacja w ogóle i kto to jest true poker player?
    - kolory którymi oznaczam sobie użytkowników kiedyś były bardziej widoczne
    Options---> Budges i po problemie ;D

  9. #1449
    wiem ale jaki jest sens wprowadzania czegoś takiego chyba ze tak jak ktoś na ShoutBox'ie napisał że chca przyciągnąć fish'y no to OK :P

  10. #1450
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    93
    Przecież posiadanie 4 odznak na ftp to teraz jest szczyt lansu joł!