Strona 115 z 162 PierwszyPierwszy ... 1565105113114115116117125 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,141 do 1,150 z 1619

Wątek: Full tilt poker

  1. #1141
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Ciekawy i unikalny pomysł dla tych którzy chcą się zabawić. Na tyle unikalny że FTP postanowił to nawet opatentować. Swoją drogą ciekawi mnie jak chcieliby egzekwować naruszenie ich patentu np. w USA.

    jdx

  2. #1142
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    181
    Cytat Zamieszczone przez eLPe21 Zobacz posta
    Mnie wlasnie sucknal gosc na blindach i nawet nie mam jak sie na nim odegrac :P regi tam nie przyjda, chyba ze FTP zrobi jakis update zeby HUD dzialal poprawnie a gra w karty np na 6maxie to troche bez sensu
    Z tym HUDem to racja. Wydaje sie, ze poki co to nitowanie maxymalne ftw. Bo przy tej predkosci bawienie sie w jakies marginalne sytuacje chyba wiekszego sensu nie ma. Ale po 3 godz zabawy w nita przy tej predkosci wciskania szybkiego folda juz mam dosc. I stad, byc moze dochodowa gra ale nudna jak cholera.

  3. #1143
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    697
    nitowa gra = niski zysk dla FTP + wysokie obciazenie serwerow

  4. #1144
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    147
    Wcale nie jest taka nitowa. Mnie co prawda zupełnie nie pasuje (6 BI w plecy), ale akcji jest sporo.

    Jeśli w tą stronę ma zmierzać poker on-line to już nie dla mnie taka zabawa. Maksymalnie 2h sesje dam radę przy takiej grze.

    Marona

  5. #1145
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Górno
    Posty
    224
    Could not download update, please try again later.
    ma ktoś jeszcze tak przy uruchamianiu softu?

  6. #1146
    nikt tak nie ma...

  7. #1147
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Górno
    Posty
    224
    fml

  8. #1148
    Mam poważne obawy czy Rush Poker nie zepsuje całej idei pokera na niskich stawkach. Przecież Fish dlatego jest fishem że nie jest cierpliwy, że chce się zabawić. A tutaj klik-klik i już nawet fish może być nitem preflop. Oczywiście postflop zawsze nim będzie i tam należy szukać zysków w Rush Poker.

    Ogólnie, pograłem chwile (500 rąk) i wyszło +2BI. Troszkę to inna gra, bo już nie gramy człowieka (z HUD czy bez) ale gramy przeciwko nim wszystkim i główną rzeczą jaką się sugerowałem to kraj pochodzenia, a to niezbyt adekwatny read niestety.

    Gra wygląda tak, że moja ręka przeciwko jego ręce i jedziemy do showdown albo nie. Nie ma za bardzo głębszej myśli w tym, co jest złe dla pokera niestety.

  9. #1149
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    147
    konrad1000 odinstaluj i zainstaluj soft ponownie. Powinno pomóc.

    Marona

  10. #1150
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    181
    Cytat Zamieszczone przez marona Zobacz posta
    Wcale nie jest taka nitowa. Mnie co prawda zupełnie nie pasuje (6 BI w plecy), ale akcji jest sporo.

    Jeśli w tą stronę ma zmierzać poker on-line to już nie dla mnie taka zabawa. Maksymalnie 2h sesje dam radę przy takiej grze.

    Marona
    Akcji jest sporo, tylko po co wdawac sie w jakies marginalne sytuacje jak tutaj mozna robic ponad 1k/godzine. Szkoda tylko, ze wrzucili capa 2000 ludzi max.
    Pod wzgledem grindu i volume super sprawa ale co do reszty to chyba wypada sie zgodzic Ravenem.