Strona 150 z 162 PierwszyPierwszy ... 50100140148149150151152160 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,491 do 1,500 z 1619

Wątek: Full tilt poker

  1. #1491
    Witam,
    Ktos bral bonus za medela z Iron Man'a? Wczoraj odblokowalem ten za 600$ i nie widze w lobby nigdzie zadnej zmianki ze takie cos mam aktywowane. Prosze o info jesli ktos to bral ile czekal i jak ten bonu dziala.
    p.s napisalem do supportu wczoraj ale sie nie kwapia z odpowiedzia
    pozdrawiam

  2. #1492
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    11
    Czesc!

    Czy ktoś mógłby mi wyjasnić jak mają się do siebie first deposit bonus i rakeback. Wiem, ze bonus jest odejmowany od rakebacku, ale nie mam pojecia w jakim ułamku.

    Pierwsza przykładowa sytuacja: Korzystajac z first deposit bonus wyrabiam 600$ w 100 dni. Do tego dochodzi pomniejszony rakeback: 250 $. W sumie dostaję 850 $.

    Druga sytuacja: Nie korzystam z bonusu, mam tylko rakeback 27% i gram identycznie przez 100 dni. O ile mniej na oko dostanę?

    Podaję proste przykłady, bo po prostu za ch*** nie umiem tego obliczyć wg dostępnych wzorów.

    Z góry wielkie dzięki za pomoc.

  3. #1493
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    156
    Cytat Zamieszczone przez donOrr Zobacz posta
    Czesc!

    Czy ktoś mógłby mi wyjasnić jak mają się do siebie first deposit bonus i rakeback. Wiem, ze bonus jest odejmowany od rakebacku, ale nie mam pojecia w jakim ułamku.

    Pierwsza przykładowa sytuacja: Korzystajac z first deposit bonus wyrabiam 600$ w 100 dni. Do tego dochodzi pomniejszony rakeback: 250 $. W sumie dostaję 850 $.

    Druga sytuacja: Nie korzystam z bonusu, mam tylko rakeback 27% i gram identycznie przez 100 dni. O ile mniej na oko dostanę?

    Podaję proste przykłady, bo po prostu za ch*** nie umiem tego obliczyć wg dostępnych wzorów.

    Z góry wielkie dzięki za pomoc.

    nie rezygnuj z first deposit. RB 27% razem z tym bonusem daje w sumie okolo 40% rakeback. dzieje sie tak dlatego, że raty bonusu ktore wplywaja ta konto odejmowane sa nie bezposrednio od rakebacku tylko od MGR. MGR to rake który wygenerowales. I z tego MGR obliczane jest 27% rakebacku. Czyli przkładowo wyrobiles 100$ MGR i to jednoczesnie daje ci pierwsza transze bonusu np. 10$. MGR po odjeciu bonusu wynosi 90$. Nalezny ci Rakeback ( czyli 27% z 90$) wyniesie wtedy 24,30$. razem z bonusem otrzymales 34,30$, a z samym rakebackime otzymałbys jedynie 27% z 100$ czyli 27$. Tu w obliczeniach nie wyszlo 40% totalnego rakebacku ale to dlatego ze dane sa czysto hipotetyczne. W rzecyzwistosci dostalbys juz pierwsza transze 10$ przy mniejszym MGR i owinno wyjsc okolo 40%, nie pamietam dokladnej sumy.
    Suma sumarum rakeback nie zmniejsza sie o cala kwote bonusu a jedynie o 27% jego wartosci.

  4. #1494
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    11
    Wielkie dzięki za pomoc glowica!

    Czyli różnica w rakebacku to jakieś 13%, sporo...

    Edit: Mam jeszcze jedno pytanie - czytałem kiedyś, że najlepszym sposobem na wykorzystanie pktów ftp to sit n' go za 1800 ftp. Jakoś ich nie widze, nie orientujesz sie czy nadal są dostępne? Jeśli nie, to co jest najbardziej opłacalne na tę chwilę? Dzięki za odp.
    Ostatnio edytowane przez donOrr ; 02-09-2010 o 17:57

  5. #1495
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    215
    Z tego co mi się wydaje (przynajmniej kiedyś tak napisałem :P http://forum.pokerzysta.pl/poker-w-i...tml#post361320) punkty najlepiej jest wymieniać na tickety.

  6. #1496
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    bonusy rozdaja bez maila roznie 50$ - 300$ // request/check my bonus offer

  7. #1497
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez gieras Zobacz posta
    Z tego co mi się wydaje (przynajmniej kiedyś tak napisałem :P http://forum.pokerzysta.pl/poker-w-i...tml#post361320) punkty najlepiej jest wymieniać na tickety.
    A jakie są opcje dla tych, którzy nie są zainteresowani donkamentami?

    Cytat Zamieszczone przez kuerten Zobacz posta
    bonusy rozdaja bez maila roznie 50$ - 300$ // request/check my bonus offer
    No ja właśnie dzisiaj dostałem $500. Jakieś 4 miesiące temu również dostałem taką kwotę. Może to taka rekompensata za to, że nie mam tam RB.

  8. #1498
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    215
    Jdx, pozostaje tylko sklepik, zawsze można sobie pozbierać na custom avatara za 1 mln pkt.

  9. #1499
    Mam rakeback na ftp i w tym miesiącu nastąpiła dziwna sprawa - nie grałem prawie cały sierpień aż do 26. Potem grałem normalnie i wcale mi nie naliczyło rb - ostatnią datą jaką pokazuje pokersaavy jest 26 sierpnia a potem 1 września - resztę wcieło.
    Czy to normalne, czy tylko u mnie?
    No i rake dzisiaj nie wypłaciło.

  10. #1500
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    500$ bonusu to niezle ale do wyrobienia w ile dni ??