Strona 148 z 162 PierwszyPierwszy ... 4898138146147148149150158 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,471 do 1,480 z 1619

Wątek: Full tilt poker

  1. #1471
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    134

  2. #1472
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Radom/Kraków
    Posty
    114
    heja, moze bedziecie wiedziec..

    przed zainstalowaniem fixa do HM'a zagralem dzisiaj dosc porzadna sesje aaa rece dalej mi sie importowały.. :/
    i teraz nie wiem jak mam je wrzucic do HM'a bo teraz po zainstalowaniu fixa nie wysiwetla mi statystyk z dzisiaj (a dokladnie ile wjeb***em)
    tzn tak jakby zostały one w złym formacie zaimportowane, HM je odrazu poprzenosił itd itp.. da rade to jakos teraz tak zaimportować z tego HMArchive zeby HM mi wyswietlił co sie dzisiaj działo ?

  3. #1473
    Kurcze po zainstalowaniu w/w update mam taki dirtydancing z hudem na rush poker ze to sie nie dzieje... Ma ktoś jakieś propozycję jak to rozwiązać?

  4. #1474
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    93
    Cytat Zamieszczone przez kerek Zobacz posta
    heja, moze bedziecie wiedziec..

    przed zainstalowaniem fixa do HM'a zagralem dzisiaj dosc porzadna sesje aaa rece dalej mi sie importowały.. :/
    i teraz nie wiem jak mam je wrzucic do HM'a bo teraz po zainstalowaniu fixa nie wysiwetla mi statystyk z dzisiaj (a dokladnie ile wjeb***em)
    tzn tak jakby zostały one w złym formacie zaimportowane, HM je odrazu poprzenosił itd itp.. da rade to jakos teraz tak zaimportować z tego HMArchive zeby HM mi wyswietlił co sie dzisiaj działo ?
    Import from folder zamiast auto import i wskazujemy folder konkretnego dnia w HMarchive

  5. #1475
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Radom/Kraków
    Posty
    114
    ok wszystko ładnie pieknie działa.. ALE po zainstalowaniu updejta do HM'a.. HM nie czyta mi kurcze chyba HH ze stolików z CAPem.. ma ktos jakis pomysł ? pokazuje w zakladce sessions today ze czerwono.. a w cashier w FTP zielono.. noi wtf ? bo juz mnie trafia..

    help

  6. #1476
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Radom/Kraków
    Posty
    114
    yyyyyyyyyy tzn. w ogole nie wiem czy wy tez tak macie ? moglby ktos sprawdzic i zagrac z HM'em jakis capped stolik i powiedziec czy dziala wszystko ?

    ja zauwazylem ze na capped stolikach wyswietla mi HUDa i nawet statsy sie chyba dobrze wyswietlaja.. ale HM nie zbiera z capped stolika informacji ile wygralem/przegralem .. tym samym nie uwzglednia tej sumy do ogolnego bilansu sesji.. (dnia,tygodnia,miesiaca,.. roku... itd......)

  7. #1477
    Witam,

    Czy wszystkie konta na FT dostaja reakback, bo swoje zalozylem dosc dawno(ok 1,5 roku temu ze ich strony) i teraz nie wiem czy mam pisac do ich supportu w tej sprawie czy podpiac sie pod jakiegos affiliate o ile to mozliwe. Moze ktos mial podobny problem i pomoze.

    Dzieki z gory

  8. #1478
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Jaworzno
    Posty
    589
    mam podobna sytuacje wiec bede wdzieczny jak sie ktos wypowie w temacie. konto zakladalem juz chyba pare lat temu ze strony ftp, nie korzystalem z zadnej promocji, zadnej darmowej kasy ani bonusa. Dopiero teraz zrobilem depozyt i wyrabiam bonus. Czy przysluguje mi rakeback? Nie pisalem jeszcze do supportu bo czekam na koniec miesiaca, moze wplynie jakis rb, ale skoro takie pytanie juz padlo to moze ktos wyjasni szybciej

  9. #1479
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Radom/Kraków
    Posty
    114
    temat walkowany tutaj milion razy.. ale ok
    co trzeba zrobic zeby dostac rb 27% np od rakebackpros na FTP

    1. piszecie do ftp supportu z zapytaniem czy mozna dostac rb ze chcecie pograc dluzej a macie konto od dawien dawna i takie pierdoly i ze macie konto zalozone ze strony glownej itd itp..
    2. ftp odpisuje ze tak wszystko spoko.. ze macie konto ze strony glownej i mozecie dostac rb od ich preferowanego affiliate rakebackpros.. i pisza ze juz wyslali twoje dane do rakebackpros i oni sie do ciebie odezwa
    3. rakebackpros prosi o zalozenie konta na rakebackpros z tym samym username co na ftp i juz.... itd itp

    caly proces (wysylanie maili, czekanie na odpowiedz, ponowne wysylanie, czekanie itd..) trwa jakies 3-4dni robocze.. (z wlasnego doswiadczenia)

  10. #1480
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    25
    Czesc.
    Chcialem sie spytac odnosnie tego przyznawanego bonusa 25$ za gre w Rush Poker.
    Ugralem wymagane 50punktow za gre w Rush Poker i kiedy go dostane bonus czy zaraz po wyrobieniu tych punktow czy trzeba czekac do niedzieli do zakonczenia promocji