Strona 25 z 162 PierwszyPierwszy ... 1523242526273575125 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 241 do 250 z 1619

Wątek: Full tilt poker

  1. #241
    Dołączył
    Nov 2007
    Przegląda
    Białystok
    Posty
    102
    da sie jakos wylaczyc opcje zeby okienka same nie wyskakiwaly jak jest moj ruch?

  2. #242
    GuestJ Guest
    Mam małą zaćme i nie mogę dociec ile otrzymuje FTP za zagranie SnG za 5.5$.
    Dziwnie się aktualizują te pkt i nie moge się doczytać... Ktoś wie jak to się przelicza na fulltillt?

  3. #243
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    1$ rake'u = 7FTP

  4. #244
    GuestJ Guest
    Dzięki, jestem poblokowany, pewnie jest napisane jak byk gdzieś na stronie...

    No to jeszcze tylko 1904 sity i wyrobie całego bonusa. Mam na to niecałe 2 miesiące, co daje 38 sitów dziennie. Maksymalnie zagram 4 na raz, 1 trwa średnio gdzieś tak godzine (zakładam że nie we wszystkich dochodze do HU )
    czyli muszę grzać po 9,5 godziny dziennie. Cieeeekawe... Zagram jeszcze 50 i jak będę miał ROI na + to atakuje te za 11.
    Wartość pozostałego bonusa = 400$ = 880pln
    Dwa miesiące na wózku widłowym w tesco/kasie w Mcdonalds/roznoszeniu ulotek czy nawet zbieraniu puszek lub sprzedawaniu ciastek w przebraniu harcerza = 900-1500pln
    Mam nadzieje że poker chociaż czegoś mnie nauczy

  5. #245
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    559
    Cytat Zamieszczone przez JimiVega Zobacz posta
    Dzięki, jestem poblokowany, pewnie jest napisane jak byk gdzieś na stronie...

    No to jeszcze tylko 1904 sity i wyrobie całego bonusa. Mam na to niecałe 2 miesiące, co daje 38 sitów dziennie. Maksymalnie zagram 4 na raz, 1 trwa średnio gdzieś tak godzine (zakładam że nie we wszystkich dochodze do HU )
    czyli muszę grzać po 9,5 godziny dziennie. Cieeeekawe... Zagram jeszcze 50 i jak będę miał ROI na + to atakuje te za 11.
    Wartość pozostałego bonusa = 400$ = 880pln
    Dwa miesiące na wózku widłowym w tesco/kasie w Mcdonalds/roznoszeniu ulotek czy nawet zbieraniu puszek lub sprzedawaniu ciastek w przebraniu harcerza = 900-1500pln
    Mam nadzieje że poker chociaż czegoś mnie nauczy
    na sitach bez sensu wyrabiac bonus, ja wyrabiam 20$ w jakies 4 godziny na microstawkach NLH na 2 stolach.

  6. #246
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Chrzanów
    Posty
    61
    Zarejestrowałem się na FTP ze stronki TLPoker dostałem od nich 50$+ bonus 50$ który prawie wyrobiłem w 3 tygodnie także bardzo fajnie mi się tam gra, ale nie mogę się nigdzie dowiedzieć czy z tej stronki będę dostawał rakebeck co miesiąc, pisałem do nich i bez odpowiedzi.

  7. #247
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    124
    nie dostaniesz rakebacku

  8. #248
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    343
    Cytat Zamieszczone przez tygrys1111 Zobacz posta
    Zarejestrowałem się na FTP ze stronki TLPoker dostałem od nich 50$+ bonus 50$ który prawie wyrobiłem w 3 tygodnie także bardzo fajnie mi się tam gra, ale nie mogę się nigdzie dowiedzieć czy z tej stronki będę dostawał rakebeck co miesiąc, pisałem do nich i bez odpowiedzi.
    Ja rejestrowałem się na FT przez PokerStrategy. Po wyrobieniu no deposit bonus, gram tam od czasu do czasu bo polubiłem ten room ( poza tym mozna obejrzeć w nocy jak Ivey walczy na nl 40 000 ) No i teraz raz w miesiacu dostaje zwrot rake od PokerStrategy. Także pewnie też będziesz dostawał.

  9. #249
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    559
    Cytat Zamieszczone przez arthur79 Zobacz posta
    Ja rejestrowałem się na FT przez PokerStrategy. Po wyrobieniu no deposit bonus, gram tam od czasu do czasu bo polubiłem ten room ( poza tym mozna obejrzeć w nocy jak Ivey walczy na nl 40 000 ) No i teraz raz w miesiacu dostaje zwrot rake od PokerStrategy. Także pewnie też będziesz dostawał.
    jak to jest z rakeback z pokerstrategy, mozesz cos wiecej napisac? Jaki % i czy nalezy sie ubiegac o niego u PS'a i co istotne czy potracaja ci kase jak cos z sklepiku FTP zamowisz? bo zbieram ftpsy na jakis fajny gadzet, juz polowe mam do tarczy na lotki lol
    Ostatnio edytowane przez JaysonRR ; 22-05-2008 o 18:33

  10. #250
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    551
    Musisz sie zarejstrować na FTP przez PSa wtedy masz 27%.