Strona 114 z 162 PierwszyPierwszy ... 1464104112113114115116124 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,131 do 1,140 z 1619

Wątek: Full tilt poker

  1. #1131
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    147
    eLPe gratuluje klasy, nie każdy potrafi przyznać się do błędu...

    A co do affilate to jest to dziwna sprawa. Mojemu bratu RBP dali RB (rejestrował sie z FTP) a wcale nie robi dużego rake (kilka stów w miesiącu). Z tym, że on gra z Hiszpanii, może inaczej ich traktują – nie wiem.

    Pozdrawiam Marona

  2. #1132
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    181
    Cytat Zamieszczone przez eLPe21 Zobacz posta
    jakiegos musisz miec, bo inaczej bys dostal rakeback jak wiele tutaj osob...
    Odnosnie zmiany polityki, to wymyslili bonusy takie jak dostal cogito z tego co slychac... Watpie zeby obecni affilate tak latwo przyjeli informacje, ze gracze ktorych sciagneli nie sa wiecej ich graczami...

    ps. Czasem trzeba posypac glowe popiolem i uderzyc sie w piers, tak tez chce powiedziec -> przerpaszam za dosc ostra reakcje, ale troche jestem uczulony na 'poszukiwanie znajomych'
    Nie nie. Zadnego nie mialem, boksowalem sie z nimi na samym poczatku jak zrozumialem, ze aby dostac rb nie wystarczy sciagnac oprogramowania od nich. Anyway, pisze bo w koncu UDALO sie.

    Dzisiaj dostalem maila
    "You are now eligible to receive rakeback on all of your future play at
    Full Tilt Poker."

    Czyli jednak da sie to normalnie zalatwic, jezeli nie ma i nie mialo innego affiliate.

    Co do reszty to nie ma problemu, mnie tez ponioslo wiec rowniez przepraszam.
    Ostatnio edytowane przez Fantasta ; 18-01-2010 o 17:01

  3. #1133
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    ja tez nie mam zadnego affiliate a konto zalozone w 2007 na razie RB nie chca przyznac moze dla tego ze tam nie grywam za czesto

  4. #1134
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    188
    mi tez napisali ze narazie nie moge dostac rb ;/ fuck them!

  5. #1135
    Witam. Podepnę się pod temat. Może ktoś mi pomoże. Mam pewną kwotę na koncie Money Bookers i chce ją przelać na konto w FTP. Niestety za cholerę nie widzę tam możliwości przelania kaski bezpośrednio z MB (bez uprzedniego wpłacenia na MB z konta). Nie chcę dawać im prowizji tylko za to że wypłacę kasę do mBanku by za chwilę znów z kolejną prowizją przelać ją na FTP. Czy jeżeli użyję opcji przelewu MB i jako odbiorcę podam fulltiltpoker@moneybookers.com to dostaną kasę i bez problemu zasilą nią moje konto? Czy jest może jakaś inna opcja? Z góry dzięki za odp, pozdrawiam.

  6. #1136
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    469
    Czegos tu nie kumam. Jak masz kase na koncie MB, to poprzez full tilta wplacasz i tyle. Nie wiem jak to jest przed weryfikacja konta, bo to juz dawno mialem, ale jesli takowa weryfikacja jest wymagana to nijak tego nie ominiesz. Zreszta tu chyba weryfikacja nie ma nic do tego (poza tym do weryfikacji nie jest chyba niezbedny przelew, mozna to zrobic na kilka sposobow). Nie wiem, moze sie myle, ale wyglada to tak,ze zamiast wplacac poprzez ftp szukasz opcji wplaty ze strony MB.
    Ostatnio edytowane przez Igas ; 19-01-2010 o 10:02

  7. #1137
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    215
    WTF - rush poker? Przetestowałem i wątpię, żebym grał w ten sposób zamiast standardowych stołów... Ale należy się szacunek dla FTP za ogarnięcie czegoś takiego (eh, gdyby mieli tak dobry support jak programistów )

  8. #1138
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    697
    Ja raczej nie jestem specjalnie zadowolony idea RP. Boje sie ze 1 stolikowe donki moga uciec tutaj a przewaga nad nimi zostanie zmniejszona o brak HUD'a
    Notatki tez bedzie ciezko robic na graczy

  9. #1139
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    181
    Cytat Zamieszczone przez gieras Zobacz posta
    WTF - rush poker? Przetestowałem i wątpię, żebym grał w ten sposób zamiast standardowych stołów... Ale należy się szacunek dla FTP za ogarnięcie czegoś takiego (eh, gdyby mieli tak dobry support jak programistów )
    Rewelacja ! Ale poki co to ludzie tam wariuja.

  10. #1140
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    697
    Mnie wlasnie sucknal gosc na blindach i nawet nie mam jak sie na nim odegrac :P regi tam nie przyjda, chyba ze FTP zrobi jakis update zeby HUD dzialal poprawnie a gra w karty np na 6maxie to troche bez sensu