Strona 161 z 162 PierwszyPierwszy ... 61111151159160161162 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,601 do 1,610 z 1619

Wątek: Full tilt poker

  1. #1601
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    217
    Cytat Zamieszczone przez tezapl Zobacz posta
    dzięki
    kliknałem na opcje: my country i mam to samo
    Zastanawiam się nad zmianą monitorka z 24 na 27 albo wezme tą kamerke.
    Nawet licząc że sprzedam kamere albo monitor za 1100 pln to każdy punkt FTP jest wart odpowiednio 0.003 i 0.0028

    Wogóle dzisiaj listonosz przyniósł mi "najbardziej pożądaną karte w świecie pokera" , tylko że ja nie mam statusu black member
    Mam sobie ją powiesić na ścianie ? albo na złomie sprzedam ten metal
    Też ją dzisiaj dostałem. Aż się zdziwiłem, że to taki złom i w ogóle do czego mi się to ma przydać? Specjalnie wysłali mi z Kanady kawałek żelastwa? LOL

    Mogliby podnieść RB, zamiast zupełnie bez sensu wydawać kasę na przesyłki. ;P

  2. #1602
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    215
    Po co podnosić rb, wystarczy, żeby nagradzali regów czymś takim z iron man store:

  3. #1603
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    217
    Właśnie sobie policzyłem ile % RB dodają punkty FTP, gdy się ma status Black Card. Całe 2% (zakładając, że punkty sprzedam w cenie 3,5$ za 1k i uwzględniając potrącenie z RB za wydane punkty)!!!!

    Obecnie dostaję około 18% RB (porównuję do starego systemu) + 2% z punktów, czyli 20% overall !!! To chyba jakiś żart...

    Na dodatek zlikwidowali Iron Man Plus, co też dodawało trochę RB. No i w starym systemie też się zarabiało punkty, tylko, że wolniej, więc na pewno dostawało się trochę więcej niż 27% RB.

    Dostałem za to kawałek metalu z napisem Black Card !!!
    Ostatnio edytowane przez echobike ; 14-11-2010 o 11:01

  4. #1604
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    892
    +1

  5. #1605
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    892
    Jeśli zamówię jakiś przedmiot w sklepie FTP, i podam adres kuzynki z innego kraju, nie będzie problemu ze to tam wyślą?

  6. #1606
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    UWAGA UWAGA

    CZy FTP szpieguje nasze komputery i wszystko co robimy !!!

    Podczas odinstalowania oprogramowania FTP na moim laptopie SNOOP FREE pokazal komunikat o czyms takim ISS.dll i tekst o robienu screenow i keyloggerze !!! Takze byl alarm o SETUP.EXE z softu FTP ale sorki przeoczylem !!! Chcialem odinstalowac soft na stacjonarnym ale w dodaj usun programy nie ma softu FTP choc jest on na dysku ! A na laptopie usuwalem wlasnie w ten sposob!!!
    Ostatnio edytowane przez kuerten ; 20-11-2010 o 21:14

  7. #1607
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    215
    Cytat Zamieszczone przez TrojkaT Zobacz posta
    Jeśli zamówię jakiś przedmiot w sklepie FTP, i podam adres kuzynki z innego kraju, nie będzie problemu ze to tam wyślą?
    Najlepiej zapytaj supportu, ale zawsze przy zakupie masz możliwość wpisania dowolnego adresu, więc nie powinno być problemów.

    Cytat Zamieszczone przez kuerten Zobacz posta
    UWAGA UWAGA

    CZy FTP szpieguje nasze komputery i wszystko co robimy !!!

    Podczas odinstalowania oprogramowania FTP na moim laptopie SNOOP FREE pokazal komunikat o czyms takim ISS.dll i tekst o robienu screenow i keyloggerze !!! Takze byl alarm o SETUP.EXE z softu FTP ale sorki przeoczylem !!! Chcialem odinstalowac soft na stacjonarnym ale w dodaj usun programy nie ma softu FTP choc jest on na dysku ! A na laptopie usuwalem wlasnie w ten sposob!!!
    FTP Answers 9/30 - Internet Poker - Online Poker Forum - punkt 20 -> ile w tym prawdy, pewnie się nie dowiemy

  8. #1608
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    769
    ile okienek ftp jest w stanie zmiescic sie bez zachodzenia na siebie na 1920 x 1080 vs 1920 x 1200 ?
    sensu, czy jest sens placic za lepsza rozdzielczosc, z czysto pokerowego punktu widzenia

  9. #1609
    Czy ktos sie orientuje ile potraci mi rakebacka kupno biletu wartego 216$?

  10. #1610
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    125
    około 58$ 216*0.27