Strona 128 z 162 PierwszyPierwszy ... 2878118126127128129130138 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,271 do 1,280 z 1619

Wątek: Full tilt poker

  1. #1271
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    892
    Ma ktos jakies klopoty z RakeBackPros - This is a new section, nie doliczaja od paru mi nic
    i jeszcze dzisiaj zakredytowali inna kwote ktora powinna byc ?

  2. #1272
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    Kraków!!! a jak
    Posty
    371
    Cytat Zamieszczone przez kuerten Zobacz posta
    ja tez zawsze dlugo czekalem na wyplate a jak napisalem maila to polski i angielski support pisal dokladnie tak samo ze staraja sie wyplacac jak najszybciej, ze maja duzo wyplat etc nie ma to jak na PS z automatu lub po kilku minutach
    no to naprawde dziwne bo mi nie zdarzylo nigdy czekac dluzej niz pare godzin,a nie raz byly do godziny

    Cytat Zamieszczone przez TrojkaT Zobacz posta
    Ma ktos jakies klopoty z RakeBackPros - This is a new section, nie doliczaja od paru mi nic
    i jeszcze dzisiaj zakredytowali inna kwote ktora powinna byc ?
    mi tez nie nalicza juz nie raz tak bylo,ale ciesz sie ze wogole ci przelali na FTP bo mi jeszcze nie

  3. #1273
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    892
    nigdy nie mialem problemu, az po dzisiejszy tydzien WTF, i co mi przelali, nawet polowy wygenerowanego rake-a

  4. #1274
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Radom/Kraków
    Posty
    114
    booooo były bonusy w tym tygodniu przyznawane? ja np dostałem do wyrobienia bonusik i.. od momentu kiedy dostalem bonus to przestali naliczac..

    Moze musza poodejmowac te bonusy od rakebacka itd.?

  5. #1275
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    892
    kerek no masz racje, bonus kazdy dostal.
    Napisalem do suporta czekam na odpowiedz

  6. #1276
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    892
    Z FTP
    Unfortunately, we do not have access to any information regarding your personal rakeback account.

    Please contact your affiliate directly for more information.

    We're sorry we were unable to assist you.

    A z rakebackpro nigdy mi nie odpisali jakies pomysly ?

  7. #1277
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez Maro9 Zobacz posta
    Dostalem dzisiaj rakeback po pol roku oczekiwania
    Ale to FTP ciebie wrzucił na listę oczekujących czy też jakiś affiliate? No i czy konto na FTP założyłeś za pośrednictwem jakiegoś affiliate czy też bezpośrednio?

    Cytat Zamieszczone przez Maro9 Zobacz posta
    przynajmniej raz na 3 miesiace pograjcie na full tilcie!
    No ja od kilku ładnych lat tak gram

    jdx

  8. #1278
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    125
    Trojkat, a moze robiles zakupy za pkty FTP? Odejmują 0.005$ za 1pkt. Przynajmniej u mnie, mam rakeback w *************. Więc pkty FTP są nic nie warte. I jak wyrabiałeś bonus to na pewno to tez odejmuja.

    Dostalem od nich cos takiego:
    Drogi MacbossRa,

    dziękuję za wiadomość.

    Rakeback jest wypłacany zazwyczaj w piątki za okres czasu od wtorku do poniedziałku.
    Proszę zwróć uwagę, że od Twojego rakeback'u odejmojwane są różne pozycje, o których my nie dysponujemy informacją. Aby obliczyć swój rakeback użyj proszę następującej formuły:

    StrategyPoints : 2 - bonus - pieniądze dodane do puli - opłaty - oszustwa - wykorzystane punkty) * 0.27


    Bonus: są to takie bonusy, jak bonus depozytowy, czy też reload/
    Pieniądze dodane do puli: gdy bierzesz udział w turnieju, w którym gwarantowana kwota nie została osiągnięta, Full Tilt Poker podzieli ilość pieniędzy, którą dołożył do puli, przez liczbę graczy. To samo tyczy się darmowych turniejów, pula nagród jest dzielona przez liczbę graczy.
    Opłaty: Full Tilt Poker przenosi na affilatów część kosztów związanych z wykonywaniem depozytów i robieniem wypłat.
    Oszustwa: wszelkie chargeback czyli „obciążenia zwrotne” zostaną odjęte od rake. Chodzi tu o sytuacje, w których gracze dokonują płatności kartą kredytową, a następnie w jakiś sposób je anulują.
    Wykorzystane punkty: za każdym razem, gdy za punkty Full Tilt dokonasz zakupów w naszym sklepie lub wkupisz się do turnieju, około 0,005$ za każdy punkt zostanie odjęte od Twojego rake.
    Ostatnio edytowane przez MacbossRa ; 27-02-2010 o 14:23

  9. #1279
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    892
    Nie robilem zakupow wydaje mi sie ze cale zamieszanie jest ze wzielem ten ich smieszny Fast 50$

  10. #1280
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Radom/Kraków
    Posty
    114
    tez tak mysle..ja od kiedy mam rb po prostu nie uzywam pkt..
    a zakupow tez nie robilem..