Strona 4 z 162 PierwszyPierwszy ... 234561454104 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 1619

Wątek: Full tilt poker

  1. #31
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    163
    Czy nie mieliście problemów z wypłatą kasy z FTP na konto Netellera?
    Wczoraj próbowałem wypłacić 1200 USD przez Netellera, po paru godzinach przyszłą automatyczna odpowiedź z pokerroomu, że transakcja jest odrzucona.
    Jako powód podali, że niby nie zgadzają się informacje odnośnie moich danych na Neteller i FTP. Sprawdziłem te dane i jeszcze raz spróbowałem wypłacić 1200 USD. Jednocześnie zaraz po tym skierowałem zapytanie do cashiera co jest grane - otrzymałem ładną odpowiedź, że mój dzienny limit wypłaty wynosi 600 USD i że to jest główny powód. Zaraz po tym spróbowałem zatem wypłacić 600 USD i dziś rano dostałem wiadomość, że ta próba również została odrzucona. WTF?
    Czy to dlatego, że nie minęły jeszcze 24h czy co? A może dlatego, że jeszcze nie zrealizowałem do końca bonusu powitalnego jak to robią niektóre pokerroomy (chociaż na FTP to wydawałoby się dziwne)?
    Mieliście podobne problemy?

    Dzięki z góry
    Ostatnio edytowane przez Bleight ; 07-11-2007 o 08:23

  2. #32
    Ja wypłacałem wiele razy tam i z powrotem na netellera i nigdy nie mialem zadnych problemów, co więcej uważam że jest to pokerroom realizujacy najszybciej wypłaty (na żadną nie czekałem dłużej niż 24h).

  3. #33
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    Warszafka
    Posty
    366
    przyznaje sie ze nie czytalem wątku a mam pytanie :
    zeby sprawdzic ilosc RH trzeba napisac do supportu czy mozna w jakis inny sposob ?

  4. #34
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    233
    istnieje opcja zeby załatwic tam rakeback jeśli mam juz zalozone konto ?

  5. #35
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    551
    Z tego co pisali inni gracze to niestety NIE.

  6. #36
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    233
    nie czytałem, sorry jesli pytanie sie powtorzyło

  7. #37
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    14
    Działa wam FTP?

  8. #38
    No właśnie nie działa. I strona i soft.

  9. #39
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    305
    dziala, godzine temu tez dzialal

  10. #40
    Dołączył
    Apr 2006
    Posty
    461
    Hej, czy ktos z Was zakladal konto na FTP przez rakerebate.net, ile trwala weryfikacja konta? Zalozylem 2 dni temu i na razie nie dostalem zadnego potwierdzenia. Wysylac list do supportu czy jeszcze poczekac?

    EDIT. Wyslalem list do supportu i dopiero wtedy mi potwierdzili konto.
    Ostatnio edytowane przez vitek ; 10-12-2007 o 17:12