Strona 123 z 162 PierwszyPierwszy ... 2373113121122123124125133 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,221 do 1,230 z 1619

Wątek: Full tilt poker

  1. #1221
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    10
    Cytat Zamieszczone przez Fantasta Zobacz posta
    Albo sharkscopa czy tableratings......ale bylem pewien, ze zanim kogos zbanuja to wpierw jakies ostrzezenie sie pojawi.
    Napisz jakich programow uzywales.
    uzywalem TYLKO holdem managera i pokershortcuts(ten program jest dozwolony), dodam jeszcze ze gralem sit'n'go 16-tabling

  2. #1222
    Cytat Zamieszczone przez egeshegerege Zobacz posta
    a ile czekałes na przesyłke ? ja też czkeam na dwie koszulki
    powaznie. nie wiem czym sie tak ekscytujesz, jakimiś kolorowymi koszulkami dla dzieci?

    potwierdziles chociaz wysylke? ja mialem maila w spam folderze dlatego pytam
    Ostatnio edytowane przez PreStiaCzeK ; 14-02-2010 o 02:21

  3. #1223
    Cytat Zamieszczone przez PreStiaCzeK Zobacz posta
    powaznie. nie wiem czym sie tak ekscytujesz, jakimiś kolorowymi koszulkami dla dzieci?

    potwierdziles chociaz wysylke? ja mialem maila w spam folderze dlatego pytam
    Nie ekscytuje się, zapytałem grzecznie, tak potwierdzilem, dzieki za bucowatą odp.

  4. #1224
    Wybieracie medale z ironmana czy udzial we freerollu?

  5. #1225
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    23
    witam,
    mam do was pytanko, ostanio udało mi się zając 3 miejsce w turnieju i wygralem 1900$, i oczywiscie chciałem to wypłacic
    zażadałem 1700$ do wypłaty na konto neteller, i moje pytanie ile to bedzie w polskich zł, poniewaz na gołe oko widac ze to bedzie powyżej 5000zl, a na konto przysłali mi 4876zl, jak to jest u was, czy taki kurs jest dla wszystkich, czy może przez to że obsługiwał to neteller, i czy bezposrednio na konto bankowe obyło by się mniejszym kosztem,
    pozdrawiam

  6. #1226
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Jakie gołe oko jak dolar ponizej 3zł.... chociaż trochę mało... Aha do tego dochodzi przewalutowanie to u nich bodajże 2.5%

  7. #1227
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    274
    Mam duży problem, mianowicie jakiś czas temu zarejestrowałem się na ************* i dopisałem do nich moje konto na fulltilcie. Moderator PS zauważył że założyłem konto dzień przed osiemnastką, oczywiście cieć zbanował mi konto gdy miałem już 18 lat. Bardzo mi zależy żeby tam mieć rakeback, jakieś opcje?

  8. #1228
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    224
    gra ktoś dzisiaj tego FTSOP za 1k ?

  9. #1229
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    697
    Cytat Zamieszczone przez Fantasta Zobacz posta
    Tak, chociaz nie zdziwie sie jak za jakis czas i to zablokuje. Teraz juz jest terstowana beta hand history.
    Moim zdaniem nie zablokuja bo straca w chuj kasy na multi-tablerach ktorzy sila rzeczy nie beda w stanie grac dochodowo 12+ stolow...

  10. #1230
    Dołączył
    Feb 2005
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    280
    witam

    zauwazylem ze wiele regow grajacych sng korzysta z programu ktory z automatu po odpaleniu jednego turnieju rejestruje ich do kolejnego wolnego , orientuje sie ktos moze jak nazywa sie ten program i skad mozna go sciagnac?

    pzdr.