Strona 116 z 162 PierwszyPierwszy ... 1666106114115116117118126 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,151 do 1,160 z 1619

Wątek: Full tilt poker

  1. #1151
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    mi sie nie spodobalo, jakos za latwo sie quick folduje ;D

  2. #1152
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Górno
    Posty
    224
    Cytat Zamieszczone przez marona Zobacz posta
    konrad1000 odinstaluj i zainstaluj soft ponownie. Powinno pomóc.

    Marona
    pomogło

  3. #1153
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    gamblerka na odtiltowanie jak znalazł

  4. #1154
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Don King przedstawia:

    po raz pierwszy w historii: RUSH POKER, czyli turbo donkamenty wchodzą na ring

    niebawem narodzi się nowy król wagi ciężkiej rush pokera - rion już modyfikuje swoją strategię

  5. #1155
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    19
    Ja mam pytanie o rakeback na ftp.
    Czy jak miałem normalnie założone konto na ftp, ale nic nie grałem na kasę i nie podawałem danych, a teraz zrobiłem nowe z kodem z ps to czy będę miał rakeback?

  6. #1156
    Dołączył
    Sep 2004
    Przegląda
    Near the Nutzz
    Posty
    1,083
    Mi się to nie spodobało, wprawdzie jest fajne jak się pogra chwilę, bo ma się wrażenie zabicia tej nudy, kiedy pasujemy i czekamy na następną rękę, ale od czego jest odpalanie następnych stołów, dla mnie to jak gra w sloty, to nie poker, dlaczego?? już nie grasz na przeciwnika, grasz swoimi kartami... nie wspominając, że gra prędzej czy później zrobi się znitowana jak jasna cholera, ja zawsze wolałem grać na przeciwnika, eksploatować jego błędy, dostosowywać się do jego zmian w grze itd itd
    frajda jest, ale dla tych co walą na rakeback... no, ale to moje takie wstępne spostrzeżenia, nie mówię, że sam nie zagram
    gorzej, że tutaj antycoolery mogą nam się trafiać co chwila ;/
    więc uważajcie!

    ... e tam, to nie poker, to sloty :|

  7. #1157
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    "Status: ODMOWA

    Twoje żądanie wypłaty zostało odrzucone. Przejrzyj dane personalne na swoim koncie, aby sprawdzić, czy są one tożsame z informacjami posiadanymi przez Twojego agenta rozliczeniowego. Możesz skorygować swoje dane personalne i spróbować ponownie. Jeśli ta próba też się nie powiedzie, możesz wypróbować inne dostępne metody wypłaty"


    idioci, wplacalem kiedys wyplacalem (mb) i bylo ok teraz wplacilem (mb) chce wyplacic trzy dni czekania i mail ODMOWA !!!

    zlecilem druga (TE SAMA) wyplate sprawdzielm wszystko jest ok co im sie kurna nie podoba to nie wiem
    Ostatnio edytowane przez kuerten ; 20-01-2010 o 18:58

  8. #1158
    Ciekawy ten rush poker, taki multitabling w jednym oknie Pograłem 30 min z ciekawości i na moje oko to będzie raj dla murków, bo w końcu można rozgrywać tam tylko premium hands nie tracąc w ogóle czasu W ciągu tych 30 min dostałem 2xKK, 2xAJ, 2xAK, 2xQQ, 1xJJ, 2xKQ, normalnie rush o jakim można pomarzyć na normalnym stoliku Nazwa jak najbardziej adekwatna, hehe. Kilka razy próbowałem zagrać ze słabszą ręką w stylu Q10 i było gorąco. Gra nutsów

  9. #1159
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    Ja tego jeszcze nie grałem ale jak tam wyglada sytuacja z blindami?
    tez sie przesuwa button?

  10. #1160
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Tak. Nie będzie takiej sytuacji że grasz rękę będąc na BB, np. foldujesz do podbicia dealera i na następnym stoliku znów jesteś na BB.

    Btw. da się odpalić kilka tych stolików rush? Tzn. multitablingować je, lol

    Myślę że gra na 4 takich stołach to była by niezła rzecz w przełożeniu na hands/1h.


    edit: ok pograłem na wirtualnej kasie, da się
    Ostatnio edytowane przez anoxic ; 21-01-2010 o 03:14