Strona 108 z 162 PierwszyPierwszy ... 85898106107108109110118158 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,071 do 1,080 z 1619

Wątek: Full tilt poker

  1. #1071
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    103
    Ja prosilem ich o zwiekszenie stolow i lipa. Na poczatku powodu nie napisali , pomeczylem ich troche i odpowiedzieli ze nie maja wystarczajacej historii wplat O_o wplacilem na room 70$ w chwili obecnej 130$ na nl2 mecze : / Tak troszke nudno sie robi czasami z tymi 8 stolami .

    Nastepna sprawa do rakeback , hmmm FTP naprawde ma dziwna polityke i Ci prosi rakebackpros tez jakos szybko nie odpisuja czekam prawie 2 tygodnie na odpowiedz i cisza ... Ktos cos doradzi ?

  2. #1072
    Jesli chodzi o limit stołów to ja tez pisalem do nich w tej sprawie i ostatnio troche podpuscilem bo wchodzac na stół dostalem zielona wiadomosc : "mozesz zwiekszyc limit stolow piszac na support@fulltil...". Skopiowalem im ta wiadomosc w mailu i nastepnego dnia zwiekszyli mi limit
    A ja mam pytanie odnosnie rb na pokersavvy, w historii rb mam naliczone od 1 do 17 grudnia i potem dopiero 21 grudzien jest uwzgledniony. Czy te pozostale dni oni pozniej dolicza czy mam do nich napisac?

  3. #1073
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    berlin
    Posty
    962
    min. bi,wkrotce 40bb

  4. #1074
    Cytat Zamieszczone przez Beseventh Zobacz posta
    Ja prosilem ich o zwiekszenie stolow i lipa. Na poczatku powodu nie napisali , pomeczylem ich troche i odpowiedzieli ze nie maja wystarczajacej historii wplat O_o wplacilem na room 70$ w chwili obecnej 130$ na nl2 mecze : / Tak troszke nudno sie robi czasami z tymi 8 stolami .

    Nastepna sprawa do rakeback , hmmm FTP naprawde ma dziwna polityke i Ci prosi rakebackpros tez jakos szybko nie odpisuja czekam prawie 2 tygodnie na odpowiedz i cisza ... Ktos cos doradzi ?
    Ale napisałeś do suportu? Ja wysłałem kiedyś maila po polsku nawet jak dobrze pamiętam i w przeciągu jednego dnia zwiększyli mi limit stołów do 16.

  5. #1075
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    103
    Jasne ze po Polsku , to problemy zaczeli robic ze kazdy przypadek jest rozwiazywany osobno , jeden dobry zart. Jak u was z rakeback ? Macie jakies pomysly dla mnie ?

  6. #1076
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    188
    Tragiczny jest ten support polski i maile w stylu

    :"Prosimy także mieć na uwadze, iż wysyłanie kolejnych maili w tej sprawie do supportu Full Tilt nie zmieni zaistniałej sytuacji. Dziękujemy za zrozumienie."


    Po miesiacu czekania i meczenia mailami rakebackpros napisalo mi ze nie moga mi dac rb. Oczywiscie napisalem maila z zapytaniem czemu i jak to jest ze przy zakladaniu konta random gracz moze miec insta rakeback a juz grajacy nie moze miec albo musi czekac w chuj czasu. Wkurza mnie ta glupia polityka.

    Oczywiscie ftp mi napisalo ze jedynym partnerem ktory moze mi dac rb jest rakeback pros, a co z RakeTheRake ?

    Co radzicie zeby teraz zrobic? Chyba juz wiecej nie bede pisal z tym Piotrem z FTP, tylko z angielskim supportem bo po prostu nic nie moze mi pomoc

  7. #1077
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    zarejestrowany na FTP z raketherake nastepnego dnia email ze naleze juz do nich i mam rakeback

  8. #1078
    witam czy posiadajac konto ktore zalozylem pare lat temu ale nigdy nie wplacalem moge skorzystac z jakiegos bonusu ze stron affiliates? Oraz czy moge napisac do supportu o usuniecie konta i zalozenie nowego?

  9. #1079
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Zadupie(Kraków)
    Posty
    400
    Oskarku masz rację że są pojebani mi zwiększyli limit z 8 na 12, potem na 20, a teraz mam 16...

  10. #1080
    nie ma 20

    wielokrotnie pisalem o zwiekszenie limitu z 16 stolow i zawsze dostawalem taka sama odpowiedz