Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 63
  1. #1
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    597
    Przeciwnik : 19/17/1.2 po 200hs; jak widać krótko z nim grałem i nie mam żadnych szczególnych readów.


    Game # 628189944 - Texas Hold'em No Limit EUR 1/2 - Table "Southampton"

    Players(max 6):
    Bongineer (EUR 379.50 in seat 2)
    Sharker_PL (EUR 206.80 in seat 3)
    LuckyChic1 (EUR 200.00 in seat 4)
    -Kempefisk (EUR 214.10 in seat 5)
    frimod (EUR 39.12 in seat 6)

    Dealer: Sharker_PL
    Small Blind: LuckyChic1 (1.00)
    Big Blind: -Kempefisk (2.00)

    sharker_PL was dealt: -

    frimod Fold
    Bongineer Raise (6.00)
    Sharker_PL Call (6.00)
    LuckyChic1 Fold
    -Kempefisk Fold

    Flop - -

    Bongineer Bet (12.00)
    Sharker_PL Raise (35.00)
    Bongineer Call (23.00)

    Turn - - -

    Bongineer Bet (50.00)
    Sharker_PL ??

    Co robimy i dlaczego ?

  2. #2
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    All-in. Mam wrażenie, że koleś albo ma kolor albo niepotrzebnie slowplay'ował seta i nie za bardzo wie co robić. Call tutaj jest bez sensu, bo przeciwnik ma już zainwestowanego pół stacka, a pik,8,J,K na turnie mogą zabić akcję.

  3. #3
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    496
    allin jak ma flush to pieknie jak ma seta to niech drogo placi za dobieranie do fula

    pozdro

  4. #4
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    867
    Znasz odpowiedź, przecież zamieszczasz ją jako stopkę do swoich postów...

    U know what's the winning way ;P

  5. #5
    raise do 100. twoj raise po flopie i jego bet na turnie wskazuja ze wykluczyl cie z podejrzen o flush'a. taki testujacy raise powinien go utwierdzic w tym przekonaniu. jezeli ma seta to dasz sobie szanse jezeli dozbierałby do ewentualnego fulla. niech sie wypowie rowniez po river. skoro nie boi sie takiego turna to dajesz szanse tylko sobie nie jemu, bo all ina i tak by zapewne sprawdzil. jezeli blefuje flusha to wiecej jak 50 nie dolozy.
    p.s. nice raise na flopie
    pozdro

  6. #6
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Warszawa / Luu
    Posty
    1,074
    EDIT: nie jednak allin od razu
    EDIT2 : nie jednak wracam do pierwotnej wersji
    raise do 140$.
    Ostatnio edytowane przez jradzioo ; 22-08-2007 o 10:06

  7. #7
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    26
    raise obowiązkowo - EDIT: po przeliczeniu potu jednak AI, nie można mu dawać oddsów do fulla
    Ostatnio edytowane przez quiff ; 22-08-2007 o 13:43

  8. #8
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    630
    Moim skromnym zdaniem (ale gdzie mi tam do NL200) all-in. Masz na niego mało rozdań, ale jakimś mega agresorem to gość nie jest - więc albo ma już niższego flusha (z 17 PRF to mógł zaszaleć np. z KJs), straight z Ks albo seta. Dopłaci albo nie

    Jakby był bardziej agresywny mógłbyś spróbować poczekać aż czas zleci i zrobić jakiegoś "wystraszonego" raise'a do 110, żeby go sprowokować - ale w tej sytuacji to chyba tylko all-in i call me plz

  9. #9
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez jradzioo Zobacz posta
    EDIT2 : nie jednak wracam do pierwotnej wersji
    raise do 140$.
    Raise do 140 aby zostawić sobie 25 w stacku? Nie żartuj. To chyba byłoby gorsze nawet od sucker raise. IMO tylko i wyłącznie all-in.

    Cytat Zamieszczone przez użytkownik4444 Zobacz posta
    Wygląda na to że przeciwnik ma AA lub TT , pozostaje jeszcze river który raczej napewno będzie chciał zobaczyć . Dałbym tu raise do 75 ew. allin.
    Tak, raise do 75 (lub 100 jak proponują inni) to mistrzostwo świata. Szczególnie wtedy, gdy koleś ma seta.

    jdx
    Ostatnio edytowane przez jdx ; 22-08-2007 o 13:05

  10. #10
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Warszawa / Luu
    Posty
    1,074
    wrocilem do wersji pierwszej dlatego ze jak sobie jeszcze raz popatrzylem na to rozdanko,to ewidentnie moim zdaniem koles nie ma tu seta.
    wiec robie reraise ktory wyciagnie tu jeszcze troche kasy od niego, a nawet jak wypadnie karta parujaca stol to i tak doplacam ta reszte(uwazam ze nie ma on seta teraz).

    na turnie wiem ze wkladam cala kase do puli, ale chce to zrobic tak, zeby koles tez mi zaplacil a nie zrzucil swoje karty.te 140$ to dla goscia nawet jak ma seta jest nie oplacaalne do sprawdzenia, chyba ze cos zle policzylem, ale jak ma seta to chyba ma tu ok 20%.

    no chyba ze ja kombinuje tu za bardzo, jak zwykle.