Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 63
  1. #21
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    1,154
    Zrobiliscie z oczywistej decyzji 3 strony dyskusji .

    Sharker rozegral rozdanie bardzo dobrze, raise na flopie az sie sam prosil. Reraise allin na turnie i po sprawie.

    A jak bym mial goscia na slabej rece w tej sytuacji to jako alternatywa do reraise allin za zadne skarby nie dalbym zadnego innego raisa (ani mini do 100 ani jakiegostam 140) tylko wolal dolozyc jeszcze 50 udajac np reke JJ w J spade zeby zachecic villaina do blefu na river z kompletnym niczym co ma u siebie. Ale to zagranie tylko w przypadku reada na slaba reke i tez nie zawsze ale w 20% przypadkow aby taki villain nie wiedzial gdzie jest i dlaczego jak z nami gra... przy czym im nizsze stawki tym rzadziej taka zabawa bo i tak nie zwroci uwagi...

    Goral

  2. #22
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Jak widać, nie dla każdego all-in jest taki oczywisty.

    jdx

  3. #23
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    496
    Cytat Zamieszczone przez użytkownik4444 Zobacz posta
    no i co ?? mówiłem że może mieć silny kolor i dlatego reraise do 75 na turnie byłoby dobrym zagraniem .Po jego bet 50 wiem że będzie grał do końca więc nie chcę żeby spasował po moim allin , jeśli ma kolor . Aczkolwiek allin na turnie jest okay , z tym sie też zgodzę .
    Czy Ty uważasz ze po alline na turnie koleś spasuje kolor z K?? Pamietaj ze dajac bet 50 dajesz pot oddsy na dobranie do ewentualnego fula. Wcześniej pisałeś ze i tak by nie spasował seta, nie wiem jak u Ciebie, ale dobry grasz potrafi zrzucić przy takim stole.

    Pozdro

  4. #24
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    Cytat Zamieszczone przez użytkownik4444 Zobacz posta
    Zastanów się co daje Ci allin na turnie . Podniesienie ciśnienia przeciwnikowi ? I sobie też przy okazji . Skoro ma seta QQQ,TTT,itd to i tak sprawdzi . Nie mówię żeby czekać do river ale allin na turnie nie wnosi nic co może jakos wpłynąć na wynik tego rozdania .

    lol

    co daje all in na turnie? to ze gosc jezeli sprawdzi to ze wrzuci zetony z gorsza reka i musi liczyc na farta na riverze.

    a skoro piszesz ze wiesz ze bedize gral do konca to lepiej wrzucic wszystkie zeto y jak sie jest lepszym, niz po sparowanym riverze gdy mozemy przegrywac.

  5. #25
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    a co ma ostatnia karta do tego?
    masz teraz nuts, a grasz nie po to by ewentualnie przegrac jak najmniej tylko by budowac pota gdy masz nutsa
    raise do100 (jak napsiali pprzednicy do75 nie mozna) jest bez sensu z tego wzgledu ze zostanie Ci wtedy jakies 70 przy puli 260

    nie ma co kontrolowac, i nie interesuje nas ostatnia karta bo i tak wrzucamy wszystko

  6. #26
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    496
    lol

    Najpierw mówisz ze nie spasuje seta a teraz uważasz ze da fold na flush

    Pozdro

  7. #27
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    a myslalem ze to bedize smutny dzien

    thx sir

  8. #28
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    Irytujący ziomuś jesteś.

  9. #29
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    496
    Pewnie bijesz do Soprano bo ja na forum krócej od Ciebie o prawie rok, ale mimo wszytko wylej sobie na głowę szklankę zimnej wody i daj spokój z wyzywaniem innych forumowiczów, bo to jest nic innego jak objaw bezsilności i braku argumentów w merytorycznej dyskusji

  10. #30
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    wiesz jezeli takie autorytety jak Warsaw czy Goral napisza to czasami trzeba po prostu ich posłuchać i tyle.

    Ja w tej rece co wkelilem na 1 stronie tez bylem rpzekonany ze dobrze zagralem, jednak po wypowiedzi tomsona zmienilem zdanie, choc ciagle mysle ze tamto zagranie nie bylo zle.
    Ale uczmy sie od lepszych, w koncu oni maja wiecej doswiadczenia od nas.

    Nie mowie ze nie mozna miec swojego zdania, ale warto sluchac tych bardziej doswiadczonych. A to ze wygrales freerolla na 66 osob nie znaczy ze masz taka sama wiedze jak Warsaw czy Goral

    pzdr