Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    Dołączył
    May 2004
    Posty
    962
    Cytat Zamieszczone przez triox

    Chodzi w skrócie o to, że wspomniane trio w książce pod tytułem "Small Stakes Holdem: Wining Big with Expert Play", radzi na niskich stawkach grać więcej rozdań, niż jest to wskazane przeciwko dobrym graczom.
    Np. na stołach bardzo "loose" polecają grać "suited kings" z późnej pozycji (Król + inna karta w tym samym kolorze), albo "suited one gapers" np. 9,7 itd. co w "normalnych" warunkach byłoby nie do pomyślenia.
    Witam
    Mam nadzieje, ze Doli nie da mi nagany za wyciagniety fragment , ktory znalazl sie na bocznucy

    Ale do rzeczy

    Troix ja tez gram suited one gapers na LP ale potrzebuje z przodu 5 calersow (wliczajac w to BB i SB ) .
    Z K suit zrezygnowalem chyba ze to jest SB i tez z 5 graczy.

    Ale mimo wszystko nie dochodze do 18 %

    pzdr

  2. #2
    Dołączył
    Aug 2004
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    310
    Cóż, grałem tym systemem ledwie półtora tysiąca rozdań. To pewnie jest za mała próba, żeby wyniki były wiarygodne. (Potem doszedłem do wniosku, że granie na tych stawkach w strukturze fixed limit to absurd)
    Ale mimo wszystko, wydawało mi się, że tym sposobem powinno się spokojnie przekroczyć 20%.

  3. #3
    Dołączył
    May 2004
    Posty
    962
    Witam
    Rzeczywiscie 1.5 tys rozdan to zbyt malo , by ocenic wiarygodnosc zalozen.

    A teraz pytanko ?
    Na jakich stawkach grales ???

    Moze po prosti brak ci cierpliwosci ??

    pzdr

  4. #4
    Dołączył
    Aug 2004
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    310
    0,25/,050 na pokerroom.com.

    Z tym, ze długoterminowo, jestem tutaj do przodu o 4,4 BB/H = 8,37 BB/100. Przy VP$IP= 19,28% (5782 rozdania).

    Dopiero ostatnie 1,5 tyś rozdań (po 4 - miesiecznej przerwie) wychodzi minimalnie na minus. Jedyna różnica, jaką dostrzegam jest taka, że teraz mam wyższy aggression factor, także to tu może leżeć przyczyna, bo VP$IP o dziwo mam taki sam.