Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 49
  1. #11
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    Witam,

    uważam, że w tym przypadku (chociaż wasze zachowanie jest skandaliczne, to zwykłe oszustwo i złodziejstwo, takie polskie cwaniakowanie) nikt wcale nie musiał na was donieść. Wystarczy, że właściciele serwisu wpisali w wyszukiwarce dane dotyczące swojego produktu i wyskoczyła im ta stronka. A żeby się domyślić, o co tutaj chodzi, nie trzeba znać polskiego, wystarczy popatrzeć na cyfry. Oczywiście, może ich przeceniam i ktoś faktycznie doniósł. To nie moja sprawa.

    Myślę, że chyba nikt nie napisze, że to nie jest żaden przekręt, tylko taka mała współpraca, która nikomu nie zaszkodzi, bo naraziłby się tym samym na śmieszność. A tekst:
    konfidenctwo zaraza naszego kraju
    to już w ogóle jakiś żart. A nie jest zarazą takie kombinowanie, oszukiwanie i złodziejstwo?

    Pozdr
    Warsaw

    PS. A już śmiechem na sali i niebywałą bezczelnością i oportunizmem jest to, że spora część osób biorąca udział w tej dyskusji zarzuca oszustwa i manipulacje np. pokerroomom! Chyba, że po prostu sądzicie wszystkich po sobie....

  2. #12
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816
    Moze nie oszustwo, a naduzycie Ciekawi mnie tylko czy na swoim kompie masz Warsaw same legalne oprogramowanie, w tym windowsa, office i wiele wiele innych programów. Bo jesli tak to zwracam honor.

  3. #13
    Dołączył
    May 2004
    Posty
    962
    Witam
    I ja mialem wczesniej zrobic swoj wpis w tym watku

    Ale nie chcialem byc tym nie dobrym ( po raz kolejny) teraz jest nim warsaw

    Ale powiem tylko tyle, ze najsmieszniejsze w tym watku jest fakt, ze organizacja zrzutki 10 $ zapoczatkowal TRIOX , ktory w swym blogu nie omieszkuje pochwalic sie , ze wygral tyle a tyle.

    A problem jest z wplata 10 $ , rozumie 1000 ale 10 ???

    pzdr

  4. #14
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Cytat Zamieszczone przez Miś
    Na każdą rzecz można patrzeć z dwóch stron. Jest prawda czasów, o których mówimy i prawda ekranu, która mówi: "Prasłowiańska grusza chroni w swych konarach plebejskiego uciekiniera". Zróbcie mi przebitkę zająca na gruszy... Nie, nie! Zamieńcie go na psa! Zamieńcie go na psa. Niech on się odszczekuje swoim prześladowcom z pańskiego dworu. Niech on nie miauczy...
    Jakos mi sie ten cytat skojarzyl jak przeczytalem post Zdzisia, a rozwijac go chwilowo mi sie nie chce ...

  5. #15
    Dołączył
    Mar 2005
    Posty
    19
    Cytat Zamieszczone przez warsaw
    Witam,

    konfidenctwo zaraza naszego kraju
    to już w ogóle jakiś żart. A nie jest zarazą takie kombinowanie, oszukiwanie i złodziejstwo?

    heh nie biez tego tak do siebie, to byl tak zwany przerywnik jak mawia moja nauczycielka biologii wiadomo ze ta cala kombinacja nie byla uczciwa, tak samo wiadomo ze raczej male sa szanse ze ktos sprzedal bardziej prawdopodobne jest ze sami znlezli to forum przez przypadek
    pozdrawiam

  6. #16
    Dołączył
    Aug 2004
    Przegląda
    Bełchatów
    Posty
    217
    warsaw - żeby być bogatym to ponoć trzeba pierwszy milion ukraść 8)

  7. #17
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    Witam,

    kurde zdzisiu, jaki ja jestem głupi i niezaradny... Niestety firma, w której kupiłem komputer instalowała od razu i windowsa i office i jeszcze adobe'a i parę innych... A poza tym przedstawiasz typowe polskie myślenie - ja oszukuję, więc wszyscy oszukują, a jak wszyscy oszukują, to ja też mogę oszukiwać... I tak już za dużo napisałem w tym temacie. Jeden ban sobie założyłem na gorzkie żale, teraz pora na bana na tematy zachęcające do oszustw i nadużyć, zakładania lewych kont i tym podobnych kombinacji. No chyba, że administrator, mając na uwadze dobre imię swojej strony, sam będzie usuwał posty nawołujące do oszustw...

    Pozdr
    Warsaw

  8. #18
    Dołączył
    Aug 2004
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    310

    Warsaw, masz prawo do własnych ocen, ciekawe tylko czy zarzucałbyś nam złodziejstwo i oszustwo, gdybyśmy np. chcięli się zrzucić na książkę za 50$ i ją sobie pokserować.
    Ale nie o tym chciałem, bo nie zamierzam się z niczego tłumaczyć. Jeżeli ktoś miałby wątpliwości, jaki jest mój stosunek do praw autorskich, zapraszam do rzucenia okiem na spis filmów (link w stopce).


    Natomiast chciałbym się ustosunkować do wypowiedzi pokerstars, jakobym chwalił się w swoim blogu ile to nie wygrałem.
    Otóż:

    primo: żeby się czymś chwalić, trzeba mieć jakieś osiągnięcia, a mi wcale tak dobrze nie idzie i nigdzie nie twierdzę, że jest inaczej;

    secundo: blog czyta raptem garstka osób, i służy on przedewszystkim mnie samemu, bo bez niego nie miałbym już zielonego pojęcia, ile wyciągnąłem do tej pory z pokera online i czy wogóle opłaca mi się ta zabawa; spełnia także zadanie automotywacyjne : )

    tertio: I problemem nie jest, jak piszesz wpłata 10$, tylko 110, a to chyba różnica.

  9. #19
    Dołączył
    Aug 2004
    Przegląda
    Bełchatów
    Posty
    217
    przestańcie polemizować bo to nie ma sensu 8)
    triox lepiej podejmij jakieś konkretne decyzje w tej sprawie : kombinujemy i kupujemy czy nie ? bo jak nie to dajcie se z tym spokój :?

    P.S. a jeśli chodzi o mój stosunek do praw autorskich to pozostawię to bez komentarza :wink:

  10. #20
    Dołączył
    May 2004
    Posty
    962
    Witam
    Ja nie twierdzilem , ze sie chwalisz , i ze siebie uwazasz za niewiadomo kogo.

    Ale pewnie czesc nieporozumienia wynikalo ,ze mi sie wydawalo ze chodzi wam o 10 $.

    A jezeli juz odpowiadam na twoje zarzuty to powiem ( mam nadzieje, ze znowu czego zle nie przeczytalem ), ze twoj wskaznik 18 % na stolach 10 osobowych limit jest ciut za duzy .Szczegolnie na limitach 0.5/1 0.25/0.50

    pzdr