Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1
    Dołączył
    Nov 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    327
    mam pytanie czy na każdym forum internetowym większość tematów kończy sie kłótnia , wyzwaniem kogoś itd . ??


    i czy jak ktoś pyta sie o rade to zawsze , odpowiada mu ktoś kto teoretycznie nie powinien sie wypowiadać , ale lubi sobie popisać i mieć wysoka rangę postów na forum zęby czuć sie dowartościowanym
    większość ludzi których rady mogły by mieć faktycznie jakieś znaczenie milczy ...


    może troszkę przesadziłem , ale jak tak to uważam ze tylko troszkę...

    i przez to coraz mniej czytam już forum , kliknę na brzuszek , 5gr , serduszko i chlebek , spadam ...




    pozdrawiam i no offence do nikogo
    Ostatnio edytowane przez Qba33 ; 18-08-2007 o 09:33

  2. #2
    Dołączył
    Nov 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    327
    i żeby ktoś złe nie zrozumiał ...

    są wartościowe posty od niektórych osób i bardzo je za to cenie

    ale uważam ze na forum jest duża przewaga pustych postów nad pełnymi...

    przykładem jest temat który właśnie założyłem

    jestem ciekawy waszego zdania

  3. #3
    GuestJ Guest
    Czy ten drugi post pod tym pierwszym jest po to żeby sobie podskoczyć w rankingu?
    Co do wątku to ja jestem taką osobą która często pisze bzdury, ale zazwyczaj w tematach luźnych. Na przykład w Strategi i Taktyce wypowiadam się żadko bo wiem że moje pojęcie o grze jest słabe. Myślisz że ten temat coś zmieni? Wątpliwe. Jak to z każdym forum internetowym bywa, im dłużej ono stoi tym więcej "ludzi" się na nie schodzi. Nawet mi wczoraj przeszedł przed oczami obrazek który idealnie pasuje do sytuacji.
    http://www.joemonster.org/i/ah/wielka-teoria.jpg

  4. #4
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Bergamuty
    Posty
    659
    Cytat Zamieszczone przez JimiVega Zobacz posta
    Czy ten drugi post pod tym pierwszym jest po to żeby sobie podskoczyć w rankingu?
    W jakim rankingu? Co można wygrać?

    Cytat Zamieszczone przez JimiVega Zobacz posta
    żadko
    rzadko

  5. #5
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    597
    Tak jak na każdym forum są ludzie, którzy piszą głupoty; są też ci, którzy piszą wartościowe posty. Mimo wszystko forum pokerzysta.pl stoi IMHO na w miarę porządnym poziomie i za to je lubię ;D Bądź co bądź, dobrzy pokerzyści to strasznie inteligentne osoby

    pozdr

  6. #6
    Dołączył
    Nov 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    327
    Cytat Zamieszczone przez JimiVega Zobacz posta

    "Czy ten drugi post pod tym pierwszym jest po to żeby sobie podskoczyć w rankingu?..."

    "Myślisz że ten temat coś zmieni? Wątpliwe. "
    http://www.joemonster.org/i/ah/wielka-teoria.jpg

    odpowiem Ci na twoje pytanie ..napisałem 2 post bo nie chciałem znów zmieniać pierwszego , sam nie lubię jak ktoś co chwile zmienia treść postu wiec tego też nie robie



    czy myślę ze to coś zmieni ?

    nie wiem ... ale można było by pomyśleć nad jakimiś zasadami na forum, jeżeli sens w wątku sie wyczerpał i wkraczają do niego postowe rękoczyny można by zamykać go natychmiastowo albo dawać jakieś upomnienia ludziom


    nie znam sie na prowadzeniu forum ale fajnie było by mieć porządek bo ta tematyka mnie bardzo interesuje ...

  7. #7
    GuestJ Guest
    Przepraszam za błąd. Niestety ortografia to nie moja mocna strona (ale się staram).
    Ranking - chodziło mi o ilość postów, trochę się może źle wyraziłem. Co do porządku to też go lubie, jestem za upomnieniami za bałaganienie, tylko myśle że jest to trudne do wprowadzenia (tak żeby działało w sensowny sposób).