Strona 1 z 25 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 245
  1. #1
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Wawa
    Posty
    187
    Witam
    Zapewne wielu z Was wie o tym, ze wezme udzial w dniach 10-16 wrzesnia w turnieju WSOP Europe w Londynie z wpisowym 10k funtow(rownowartosc 20k dolarow). Wyjazd ten zawdzieczam firmie Betfair i wzial on sie po czesci z mojego awansu do WSOP Las Vegas (na ktory to nie polecialem ze wzgledu na klopoty w US Embassy z otrzymaniem wizy), a po czesci dzieki dzialaniom polskiego oddzialu firmy Betfair, ktore to dzialania zaowocowaly tym, ze pod wzgledem wysokosci wpisowego impreza, w ktorej wezme udzial jest atrakcyjniejsza od tej, w ktorej mialem pierwotnie uczestniczyc.
    W zwiazku z tym, ze w ostatnim czasie mam spore klopoty zwiazane z bankrollem, mam do forumowiczow pewna propozycje. Byc moze znajda sie tacy, dla ktorych bedzie to dla oferta EV+.
    Otoz postanowilem o sprzedazy czesci udzialow (mysle o ok. 20% -30%) w tym turnieju. Zeby oferta byla w jakis sposob atrakcyjna dla ewentualnych chetnych (szczegolnie tych, ktorzy mi dobrze zycza) bedzie ona w miare promocyjna. Otoz 1 punkt procentowy, warty nominalnie 200 dolarow, nazwijmy go 1 "cegielka" chcialbym sprzedac za 80% czyli za 160 dolarow. 1 cegielka bedzie uprawniala jego nabywce do udzialu w 1 procencie ewentualnej nagrody, na ktora po cichu mocno licze. Organizatorzy zakladaja udzial 750 osob i wtedy miejsc platnych bedzie 72. Wowczas to miejsca 64-72 beda placone ok. 40k dolarow czyli wartosc cegielki warta bedzie 400$, wyzsze miejsca to i wyzsza wartosc cegielek, az do ewentualnej wartosci za 1 cegielke ok. 30k $, gdybym mial tyle szczescia co niejaki Jerry Yang. Forma zakupu cegielek moze byc poprzez wplaty na PS, moneybookers badz na konto zlotowkowe.
    Chcialem dodac, ze na pomysl sprzedazy cegielek wpadlem po tym, jak dwoch moich znajomych (nie zwiazanych w ogole z pokerem) namowili mnie i kupili po symbolicznej cegielce.
    Mysle, ze wszystko opisalem w miare zrozumiale i ewentualne zainteresowane osoby prosze o kontakt na PW.
    Pozdrawiam
    Karelli

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    331
    A pozniej jak wygrasz to bedziesz zalowal ze bedziesz musial oddac polowe wygranej jak Raymer ;D

  3. #3
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Chciałbym mieć ten problem na miejscu Karelliego!
    Kiedy jedziesz? Do kiedy trzeba się określić?

  4. #4
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    jak ktos dom buduje to taka cegielka sie przyda.

  5. #5
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    6
    Karelli,
    Przecież Ty się nadajesz do pokera tak jak stara szkapa do wyścigów.
    Nietoperz ma większe szanse przelecieć w dzień 100 metrów niż ty coś wygrać w jakimkolwiek turnieju.
    O Twojej amatorszczyźnie krążą już legendy. Robisz wokół siebie dużo szumu, a tak naprawdę to nikt Cie nie zna. Pojawiasz się jak duch i nagle znikasz bez śladu. Twoja reputacja jest wśród prawdziwych graczy pokerowych mocno nadszarpnięta.
    Wątpię, żebyś znalazł kogokolwiek poważnego kto Ci zaufa.

    Nie będę się zbytnio rozpisywał o Twojej grze, bo za bardzo nie ma o czym pisać.
    Sam się w swoim poście najlepiej zaprezentowałeś:
    Cytat Zamieszczone przez karelli:
    W zwiazku z tym, ze w ostatnim czasie mam spore klopoty zwiazane z bankrollem
    Żeby coś sprzedawać trzeba się na tym znać. Chcesz sprzedawać cegły a nie znasz się na budowlance.
    Na pokerze Twoja wiedza kończy się jak na ręce nie masz dwóch asów (a jak już je masz, to też się gubisz i nie wiesz jak rozegrać).
    Do tego cała ta Twoja propozycja sprzedaży czegoś co masz w sumie za darmo, kojarzy mi się z handlem płytami dołączanymi za free do brukowców.
    Chcesz zarobić na czymś co masz za darmo. Jeszcze do tego przekonujesz nas, że to promocja! Oj nieładnie Karelli, nieładnie...

    Przypuszczam, ze zostaniesz z tymi cegłami, bo trudno Ci będzie znalezc frajera co będzie miał tyle wiary, że zajmiesz jakies płatne miejsce.
    Ja oceniam Twoje mozliwosci na miejsce w pierwszej setce od konca.

    I na koniec dobra rada:
    Nie noś tych swoich cegiełek w kieszeniach ponieważ to mocno ryzykowne. Będziesz szedł przez most, przypadkiem się potkniesz i ciężko Ci będzie wypłynąć.

    Decker

  6. #6
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    252
    Decker....nie wiem czemu Twoj post ma sluzyc....jezeli chciales zaprezentowac postac Karelliego w nienajlepszym swietle to udalo Ci sie!!Znam Kareliego i nie moge o nim powiedziec zlego slowa(a nawet gdybym mial to nie robilbym tego na forum)!!
    Mam nadzieje ze to forum bedzie sluzylo jako swego rodzaju centrum informacyjne na temat pokera a nie jako centrum wytykania i szkalowania osob bioracych udzial w dyskusji...Karelli zaproponowal mozliwosc wziecia udzialu we WSOPie osoba ktore realnie nie moga uczestniczyc w tym wydarzeniu....nie widze w tym nic zlego!!

    Jezeli masz jakies uwagi dotyczace zachowania lub do gry Karelliego powiedz mu to prosto w twarz a nie uzywaj do tego forum pokerzysta.pl

    Pozdrawiam

  7. #7
    GuestJ Guest
    Cytat Zamieszczone przez Decker Zobacz posta
    Karelli,
    Przecież Ty się nadajesz do pokera tak jak stara szkapa do wyścigów...

    Decker
    Jasne, to że tam leci to ślepy traf losu, równie wielkie szanse miał glukozamina i mistrz od SoF'a ale jak to bywa w życiu szczęście sprzyja gorszym. Podpisuje się pod tym całą moją szarą komórką.
    Ostatnio edytowane przez Jimi ; 16-08-2007 o 10:42

  8. #8
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    Nie ma to jak prywatne żale wylewać publicznie, jeszcze zasłaniając się 'prawdziwymi graczami pokerowymi'. Rozumiem, że decker jest jednym z takich? I jeszcze 'coś, co dostałeś za darmo'. To też widzę niezłe zorientowanie w temacie. Za darmo (i na darmo) to ty piszesz posty na tym forum.

    GL Karelli!

    Pozdr
    Warsaw

  9. #9
    Dołączył
    Nov 2006
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    406
    Napisz Karelli o swoich sukcesach turniejowych. Jak Ci w nich idzie itd. To znacznie pomoże potencjalnym udziałowcom w ocenie Twoich szans oraz opłacalności inwestycji "wysokiego ryzyka" jakim jest udział w takiej imprezie.

  10. #10
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Decker, nie wiem kim jesteś, ale pojęcia o tym co piszesz to ty nie masz za grosz. Ja rozumiem, że mogłeś mieć w życiu różne problemy - nocne moczenie, bliskie kontakty z pedofilami, przemoc w rodzinie, notoryczny trądzik itp. - i masz w związku z tym wiele nieuleczonych kompleksów. Ale szkalować opinii jednego z lepszych graczy w tym kraju nie masz prawa! Znam Karelliego od jakiegoś czasu i jeśli przeciwko komuś grało mi się ciężko (bo grał dobrze) to był to właśnie Karelli. Problemy z bankrollem nie muszą wynikać tylko ze złej gry, pomyślałeś o tym zanim napisałeś ten swój durny post, kołku?