Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 25

Wątek: program PokerEV

  1. #11
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    392
    zapewne logicznie, tam gdzie nie ma zmuckowanych kart, tam nikt nic nie poradzi, bierze je pod uwage tam gdzie sie da. Co do obslugi roomow, to w gre wchodza tylko: PS, FTP, Party i spolka, UB, iPoker i Everest (to samo w PLO oprocz Everest).

  2. #12
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    392
    Nowe, juz platne pokerEV wychodzi za jakis miesiac (wersja podstawowa, czyli ta do tej pory bedzie wciaz darmowa) a w tym m.in. wlasna baza danych zarowno do Hold'em jak i Omaha, HUD, do tego nowy ladny layout, wiekszosc statow i opcji z PT, znane i nieznane wykresy (w tym tradycyjnie SB, all in EV etc.), replayer rozny zaleznie od roomu, tworzenie wlasnych statsow (screenshot nizej). Jesli wbudowany HUD bedzie sie niezle sprawial, to pozbywam sie PT. Wiecej info na
    http://pokerevsoftware.com/download.html
    http://forumserver.twoplustwo.com/sh...ad.php?t=90680

    Darmowy pokerEV byl dla mnie bardzo uzyteczny do tej pory, autor jest moim guru i trzeba bedzie wyluskac te kilkadziesiat dolarow, meh.

    Ostatnio edytowane przez Hedge ; 01-01-2008 o 13:41

  3. #13
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    a nie wie ktoś czy nowy będzie działał z rozdaniami z Ongame?

  4. #14
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    392
    PokerEV only supports Party Poker, Full Tilt, PokerStars, Ultimate Bet, Everest and iPoker networks, and only ring games
    czyli raczej nie

  5. Czy może ktoś łopatologicznie poinstruować jak ruszyć z tym ustrojstwem do przodu. Tzn od momentu zainstalowania na kompe bo ten program do mnie w jakimś inglisz szprecha. Na forum mimo usilnego poszukiwania (przez ostatni kwadrans) nic podstawowego na ten temat nie znalazłem - faktem jest, że od dechy do dechy przeczytałem tylko 3 z 14 tematów, które wurzuciła wyszukiwarka - te z nazwą pokerEV w temacie i "Ciekawy wykres" do którego jeden z tematów mnie zaprowadził.

  6. #16
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    392
    1. musisz miec PT z baza danych ze swoimi rozdaniami (nowe pev juz bedzie mialo swoja wlasna wbudowana)
    2. jesli masz viste, odpalasz pev jako administrator
    3. po lewej stronie powinienes miec liste baz danych z PT, wybierasz ktora cie interesuje
    4. po srodku wybierasz room i stakes ktore cie interesuja, ew. po prostu wszystko co jest
    5. po prawej wybierasz albo all jesli chcesz wszystkie rozdania albo okreslony okres gry z opcji
    6. klikasz load hands - po chwili na samej gorze po lewej powinno sie pojawic 45345 hands loaded czy ile tam masz
    7. klikasz tuz obok zielony przycisk play i bedzie sie pokazywalo jak postep liczenia
    8. po wszystkim w zakladkach masz statystyki i wykresy, co ktora znaczy na pewno pisze w tym watku i "ciekawy wykres"
    9. polecam filtry, zeby znalezc leaki we wlasnej grze

  7. Dzięki wielkie o coś takiego mi chodziło.

  8. #18
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    320
    witam,
    mam taki problem, zainstalowalem najnowsza wersje pev, po uruchomieniu nie mam ani jednej databasy w okienku.
    uzywam PT3 w SQL i Holdem Menagera,
    czy pev moze nie dzialac z tymi databasmi?
    z PT2 nie mialem problemu ...

    pozdr.

  9. #19
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    PL
    Posty
    863
    Cytat Zamieszczone przez doodydota Zobacz posta


    Jednak prawdziwą 'siłą' tego programu są zaawansowane filtry, które pozwalają w łatwy sposób zorientować się w jakich sytuacjach tracimy dużo forsy obstawiając kiedy nie jesteśmy faworytem:



    Np. z jedną parą w pulach powyżej 30% naszego stacka.
    moglby to ktos dokladniej wytlumaczyc

  10. #20
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Pruszków
    Posty
    778
    W końcu udało mi się odpalić ten program... Luck jest dla mnie czytelne, ale poprosiłbym o komentarz do pierwszej tabeli.




    Pozdrawiam

    Pepone