Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 37
  1. #21
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    1,763
    Gracze z Chin, tam sa tzw fabryki graczy i oni robia postacie

  2. #22
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    179
    So sick
    Ostatnio edytowane przez Kirek ; 14-08-2007 o 12:09 Powód: usunięty zbędny cytat

  3. #23
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    627
    czemu sick ?? jest popyt -> tworzy się miejsca by go zaspokoić. Proste prawa rynku nie widzę nic w tym sick.
    Ostatnio edytowane przez Kirek ; 14-08-2007 o 12:09 Powód: usunięty zbędny cytat

  4. #24
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    179
    Może jestem na to za stary, ale nie chciałbym żeby "mnie" zrobili w Chinach... Jak dawniej grałem na kompie to czerpałem przyjemność z rozwijania postaci (nie zpomnę Baldur's Gate). A teraz co? Płacisz, żeby ktoś za ciebie to zrobił? To jest normalne?
    Ostatnio edytowane przez Kirek ; 14-08-2007 o 12:09 Powód: usunięty zbędny cytat

  5. #25
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    422
    Cytat Zamieszczone przez alchemik Zobacz posta
    http://allegro.pl/search.php?string=...pay=0&order=pd

    obczajcie ile jest rzeczy z Warcraftem związanych!
    To że tyle rzeczy to nic,najlepsze jest to że prawie na wszystko są chętni...

  6. #26
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    627
    Cytat Zamieszczone przez fro_Ost Zobacz posta
    Może jestem na to za stary, ale nie chciałbym żeby "mnie" zrobili w Chinach... Jak dawniej grałem na kompie to czerpałem przyjemność z rozwijania postaci (nie zpomnę Baldur's Gate). A teraz co? Płacisz, żeby ktoś za ciebie to zrobił? To jest normalne?
    i chwała Ci za to wg mnie to jest super jak Ci się fajnie udaje jak się cieszysz jak coś Ci się dobrego znów udało kupić/zdobyć...

    to czy ktoś woli to sam robić czy wejść na gotowe to jego problem... to nie Ciebie robią tylko postać tylko


    jedni wydają kasę na psychologów czy spa żeby się dowartościować/wyleczyć z kompleksów/zrelaksować a inni robią to kupując postać

  7. #27
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    529
    Szukając czegoś z 'tibii' na ebayu, trafiłem na piszczel mamuta
    http://cgi.ebay.com/Fossil-Woolly-Ma...QQcmdZViewItem

    1,100$

  8. #28
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    179
    Cytat Zamieszczone przez SponToN Zobacz posta
    jedni wydają kasę na psychologów czy spa żeby się dowartościować/wyleczyć z kompleksów/zrelaksować a inni robią to kupując postać
    Tu masz rację, jednak dla mnie wydawanie pieniędzy na rzeczy z tego świata jest normalne, natomiast kupowanie wirtualnej postaci jest dla mnie po prostu chore to moje zdanie i tyle EOT

  9. #29
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    Cytat Zamieszczone przez fro_Ost Zobacz posta
    kupowanie wirtualnej postaci jest dla mnie po prostu chore
    to tak jak kupować play money za prawdziwy hajs

  10. #30
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    no nie wiem wedlug mnie to jak kupowanie jakiegos dodatku do gry