Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 37
  1. #11
    GuestJ Guest
    Heh, jazda. Ale ta Tibia to rzeczywiście słaba gra. Ze dwa lata temu grałem z zamiłowanie w cRPG różne ale Tibia mi się denna wydała. Poza tym jak zobaczyłem karty to już mi się tak jakoś odechciało innych gier

  2. #12
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    1,763
    Hahaha ta matka tego kolesia jest niezle zacofana i to z tego jest najwieksza beka

  3. #13
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    190
    e tam zaraz taka zacofana. Założę się, że 95% społeczeństwa nie wyobraża sobie, że za jakiś tam wirtualny miecz ktoś może chcieć zapłacić,a co dopiero, że ceny idą w setki złotych. Dla niej to po prostu było zagadnienie całkiem z innego świata. Założę się, że ciebie też by mogło co nieco na tym świecie zdziwić ale czy od razu można powiedzieć, że to zacofanie?

  4. #14
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    20
    Gość powinien sobie zagrać w TO

  5. #15
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Play Money
    Posty
    1,396
    Matka: "A oni w kontach bankowych nie siedzą" LOL, tego by jeszcze brakowało.

  6. #16
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    btw to naprawde jest ?

    Czy poprostu ktos sobie nagral taka scenke ?

  7. #17
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Play Money
    Posty
    1,396
    Raczej to prawda.

    Z ciekawości sprawdziłem na allegro i jest jakaś aukcja za 1700 kup teraz omg so sick!

  8. #18
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    1,763
    Cincinatti jakby mojej mamie ktos powiedzial "Pani syn cos ukradl..." nie wazne gdzie, w grze, na smieciach, w dupie czy gdziekolwiek indziej to jej odpowiedz by nie byla taka "on gra w jakas gre i mi ona nie szkodzi"... Dla mnie to ogolne zacofanie, nei tylko zwiazane z konkretna gra ...

  9. #19
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    http://allegro.pl/search.php?string=...pay=0&order=pd

    obczajcie ile jest rzeczy z Warcraftem związanych!

    żeby uzbierać takie 2000$ złota to w sumie kilka miesięcy trwa w grze Ale wiara się wycwaniła i zapuszcza boty które same chodzą określoną trasą i zbierają n minerały, rośliny itd które później się sprzedaje. No i taką kasę można wtedy komuś przelać w zamian za kasę w realu.

    albo kupić sobie taką postać za 1500zł:
    http://allegro.pl/item224017356_worl...an_70_lvl.html

    żeby dojść do 70lvl to jest z 3/5 miesięcy po kilka godzin dziennie gry.

    Jak dla mnie to kradzież czegokolwiek (nawet wirtualnej postaci) jest tym samym co kradzież portfela.

    Pzdr

  10. #20
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    na Discovery chyba byl nawet dokument o firmie ktora wlasnie zajmuje sie tym podaje sie im gre i jaki chca osiagnac poziom i pracownicy jesli sie nie myle to z rumuni graja graj graj az zostanie osiagniety odpowiedni poziom i oddaja postac

    Oczywiscie to wszystko za $$$