Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567
Pokaż wyniki od 61 do 67 z 67
  1. #61
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    hehe pozazdroscic takiego daru :P

    tylko gdybys jeszcze mial takei zdanie jak ja bo w politycznym watku jednak sie roznimy chyba :P

  2. #62
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    627
    gdyby wszyscy mieli takie same poglądy to wszelkie dyskusje byłyby nudne jak flaki z olejem

  3. #63
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    nie mialbym nic przeciwko gdyby dyskusje o polityce byly nudne jak falki z olejem :P

  4. #64
    sry ze odswiezam temat ale to jest mega trening dla nowych jak i doswiadczonych graczy.niewiedziec czemu dalej dojde w turnieju nie patrzac w karty niz patrząc.
    gra ktos tak z was?trenuje?ja na pokerstars w sng 360 osob z wpisowym 0.10$ dobra zabawa jest graniem bez kart i tani trening

  5. #65
    w turnieju za 0.10$ to juz nie jest nauka... przeciwnicy musza miec jakiekolwiek pojecie o tej grze, bo jak to co robia nie trzyma sie przyslowiowej kupy, to nic o ich kartach nie wywnioskujesz

    edit:
    hmmmm... w koncu ogladnalem ten slawetny filmik i... sadze, ze na FT moze i nie patrzyla w karty, ale tylko przed flopem... jak byla akcja to dalbym glowe sobie uciac ze juz wiedziala co ma... co chwile betowala pozadnie dopiero jak spadlo jej cos bardzo mocnego - z takie zbiegi okolicznosci trudno mi uwierzyc... tak czy tak good game
    Ostatnio edytowane przez Josek ; 23-06-2008 o 21:19

  6. #66
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    559
    a moze jakby tak lobodzinskiemu i krzynowce zakleic oczy kartonikiem, to tez cos wygramy

  7. #67
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    krzynówkowi nie, bo umi grać chłop, albo kiedyś umiał, a łobodzińskiej lepiej nie, bo się w pipkę skaleczy jeszcze